Nie všetci sa narodia ako chlapi, niektorí nešťastníci prídu na svet ako slabosi, geji alebo ženy, takže keď sa chcete stať skutočným chlapom, tak ste na správnom mieste. Vitajte v škole pre východoeurópskych mužov! 

https://www.youtube.com/watch?v=JJpaDTQujMg

Ak ste videu neporozumeli, ponúkame vám jeho prepis spolu s obrázkami

Najprv si predstavíme telocvičňu. Toto je miesto, kde si pestujeme naše svaly a naše gule. Samozrejme, myslené obrazne. Vzadu môžete vidieť 4 chlapov, ktorí trénujú kopanie do vreca, ktoré už leží na zemi. Bojovať týmto spôsobom je efektívnejšie a zaberie aj menej času ako súboj 1 na 1.

rusi-1

Následne si predvedieme, ako by mal taký súboj 1 na 1 vyzerať, nie vždy sa mu dá vyhnúť. Ivan, Akim, dopredu. Chalani, pripravte sa a poďte… Stop! Hovorím stop! Ku*va, chlapi, čo to robíte?! Nie mňa! Aaaaa…

rusi-2

V našej škole vás naučíme, ako si vyberať protivníkov do bitky. Musia byť menší, slabší alebo ženy. Majte otvorenú myseľ! Ženy môžu byť rovnako dobré bojovníčky ako chlapi! Je to ich problém, že sú slabé, nie váš.

rusi-3

Ďalej vám ukážeme, ako začať bitku. Je na to jednoduché pravidlo, musíte mať na ňu dôvod! Tu sú príklady s cigaretou:

  1. Spýtajte sa, či má cigaretu, keď odpovie nie, BUM!
  2. Spýtajte sa, či má cigaretu, keď povie áno, tak sa opýtajte, či sú mintové, keď povie áno, tak mu vypi*ujte do gejov a BUM!
  3. Spýtajte sa, či má cigaretu, keď povie áno, tak sa opýtajte, či sú mintové, keď povie nie, tak sa ho opýtajte prečo, pravdepodobne povie, že ich nemá rád, povedzte mu, že vy ich radi máte a že či si myslí, že ste kvôli tomu gej a BUM! BUM!

Toto bola jednoduchá technika začatia bitky, dúfam, že ste si robili poznámky.

rusi-7

Vonku máme dráhu, kde môžeme trénovať jazdenie pod vplyvom alkoholu. Prečo jazdiť ožratý? Pretože je to sranda, bejby ;)

rusi-4

A teraz vám ukážeme jednu z metód, ako zbaliť babenku na ulici. Loretka, Maxim, môžete:

Takže…. máš rada se*uálne styky?

A Bam! je vlhká, vidíte, ako si automaticky ľahá na zem? Skvelá práca Maxim! Skvelá práca!

rusi-5Toto je miesto, kde relaxujeme po škole a pijeme vodku. Väčšinou to skončí bitkou. Takže neváhajte a prihlášku pošlite ešte dnes!

rusi-6

Upozornenie

Autor sa nestotožňuje so skutočnosťami, ktoré sú napísané v tomto článku. Jeho jediným cieľom bolo humorne zreplikovať scénky z videa. Video je len paródia na stereotypy ruských mužov a malo by sa taktiež brať s rezervou.

Video: YouTube | Foto: YouTube