Prdy, prdy, prdy, všade samé prdy… ale toto ste o nich určite nevedeli :).59 %

Nielen zdravá streľba ako z dela, ale aj totálne tichý špión obsahuje nasledujúce chemické prvky – 59 % dusíka, 21 % vodíka, 9 % oxidu uhličitého, 7 % metánu a 4 % kyslíka.

14x

Každý z nás si denne uľaví v priemere asi 14-krát.

2.

Druhým najväčším zdrojom metánu na svete sú prdy termitov.

10 sekúnd

To je doba, za ktorú sa dostane váš prd z ritnej dierky priamo do nosa.

3 hodiny

Človek si s prdmi nedá pokoj ani po smrti. Svoje okolie nimi otravuje ešte tri hodiny po tom, ako dá všetkým navždy zbohom.

9.  storočie

Najslávnejším „prdičom“ v histórii bol v 19. storočí Francúz Joseph Pujol. V jeho rodnom meste Marseille po ňom nazvali dokonca aj ulicu. Pujol bol natoľko schopný, že dokázal prdieť vzduch v rôznych tóninách.o_prd.na-verej

9 %

Len 9 % populácie sa stane, že sa v spoločnosti ospravedlnia za svojho smraďocha.

149,82 dní

Jeden prieskum ukázal, že ženy sa vo vzťahu prestanú hrať na neprdiace princezné až po uplynutí 149,82 dní. Muži si userú už po 62,98 dňoch.

12 %

Len 12 % alfa samcov priznalo, že si skúšalo zapáliť svoje prdy.

71 %

Načo si dávať do kúpeľa penu, keď až 71 % ľudí si robí vo vode svoj vlastný perličkový kúpeľ?

90

Vysoká koncentrácia plynov z 90 zdutých kráv v kombinácii s výbojom statickej elektriny spôsobila v strednom Nemecku výbuch.

200 miliónov rokov

Britskí vedci tvrdia, že pred dvomi stovkami miliónov rokov mohlo spôsobiť oteplenie Zeme poprdkávanie bylinožravých dinosaurov.

31

Prdy vám nemusia ísť len zo zadku, ale aj z mobilu. Stačí mať aplikáciu Fart Studio, ktorá patrí medzi najprepracovanejšie appky a ponúka 31 bombových prdov so zvukom, charakterom a pomenovaním. Bohužiaľ (vďakabohu) bez arómy.

 

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slávka
Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Plnohodnotnej zastupuje nášho šéfredaktora a denne rieši milión vecí, aby ste si vy, naši čitatelia mohli čítať každý deň novinky zo všetkých oblastí, ktoré vás zaujímajú.