V Číne musela jedna žena po se*e zavolať lekárov, aby ju oddelili od muža. Neuveríte, čo sa jej stalo!Starší muž z Číny si jedného dňa objednal prostitútku, aby si užil príjemné popoludnie. Tá prišla za klientom s tradičným očakávaním, že si urobí svoju prácu, zoberie si peniaze a spokojne odíde. Počas divokého se*u sa však stalo to, čoho sa obávajú všetky šľapky, zlatokopky a tie, ktoré sú na výrazne starších pánov. Mužovi zlyhalo srdce a ostal nehybne ležať na posteli. V tomto bode sa však ešte zlý deň neskončil.

Žena sa počas tejto divnej se*uálnej príhody tak zľakla, že jej vagína sa úplne stiahla a odmietla vydať telo nebohého muža. Tomuto javu sa hovorí aj penis captivus a stáva sa i bežným párom, aj keď veľmi zriedkavo. Keď sa jej nepodarilo z muža „zosadnúť“ ani do príchodu privolanej záchranky, museli ju na nosítkach vyniesť priamo na mŕtvom mužovi. Až lekárom v nemocnici sa podarilo postaviť prostitútku na vlastné nohy. Nepríjemné, však?

Zdroj: Youtube.com, Dailymail.co.uk  Foto: onehdwallpaper.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Zuzu
Najradšej má bláznov, taliansku kuchyňu a smiech. Servítku si dáva pred ústa len keď si potrebuje odtlačiť rúž. Píše pre vás o všetkom, čo je zaujímavé, inšpiratívne a provokujúce.