Pri Číňanoch sme si už zvykli na to, že majú skutočne zvláštne chute a spôsob zábavy. Aj naši šikmookí priatelia nás ale dokážu stále niečím novým prekvapiť podobne, ako aj v tomto prípade. Tento Číňan sa už so svojím vtákom tak skoro hrať nebude! Skúsenosť, ktorá sa do jeho pamäte zapísala zrejme na celý život, mu to jednoducho nedovolí. Aby sme nechodili zbytočne okolo horúcej kaše, mladý muž značne pod vplyvom alkoholu chcel počas večera vykonávať svoju obľúbenú činnosť – hrať sa so svojím malým kamarátom. Začal preto na internete vyhľadávať možnosti „ako si to najlepšie urobiť“.

Napokon prišiel s poriadne nevšednou myšlienkou. Rozhodol sa, že si do vtáka natlačí 20 centimetrov dlhý USB kábel, vraj kvôli lepšej stimulácii. To ale robiť rozhodne nemal, v obrovských bolestiach sa totiž musel po niekoľkých minútach presunúť k lekárom. Tí sa mu kábel, pochopiteľne, pokúšali vytiahnuť, avšak nebolo to také jednoduché. Napokon ho museli rozstrihnúť na tri časti. Azda ani netreba pripomínať, že pri jeho odstráňovaní prežíval Číňan ukrutné bolesti.

To najhoršie ale ešte len prišlo, pri hodinovom zákroku bola mladíkovi poškodená aj močová rúra, takže na tento nevšedný zážitok si spomenie vždy, keď pôjde na záchod. Každopádne, „úlovok“ poriadne prekvapil aj skúsený tím lekárov, ktorí doteraz nič podobné nevideli. Možno aj preto si vytiahnutý kábel vo svojej ordinácii vystavili.

Foto: Asiawire.com, ripped-science.com