Mobilná hra Pokémon GO spôsobila ošiaľ po celom svete. Tento trend neobišiel ani producentov filmov pre dospelých. A nás môže tešiť, že hlavnú úlohu v tomto péčku si zahrala Patty Michova, slovenská p*rnoherečka, s ktorou sme vám už priniesli exkluzívny rozhovor!Patríte k tým, ktorých tento Pokémon ošiaľ štve? Možno si k nemu predsa len nájdete cestu. Producenti péčka totiž natočili p*rno paródiu, v ktorej si na radosť mnohých mužov zahrala aj Patty Michova.

Necenzúrovanú paródiu na Pokémon GO a exkluzívne zákulisné fotky od Patty Michovej nájdete >>> TU

Slovenka je momentálne jednou z najžiadanejších herečiek v brandži. Spolu s ňou si vo filme zahrali aj Ella Hughes a Alexa Tomas. Trailer napovedá, že účelom filmu bude vás nielen vzrušiť, ale aj pobaviť. Čitatelia registrovaní na Manforum.sk si môžu pozrieť aj necenzúrovanú verziu tejto paródie. A aby toho nebolo málo, Patty nám, špeciálne pre Manmagazín, poslala zákulisné fotky z natáčania tohto filmu.

Trailer P*rnstar GO – paródia na hru Pokémon GO

Necenzúrovanú paródiu na Pokémon GO a exkluzívne zákulisné fotky od Patty Michovej nájdete >>> TU

Zdroj: YouTube.com | Foto: YouTube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrej
Mal by som sa venovať štúdiu, no radšej prokrastinujem a píšem články. Sorry, mami. Ženy, šport, zábava (toto poradie nezamieňať s rebríčkom priorít...alebo?).