Keď v roku 2013 prišiel Gareth Bale z Tottenhamu Hotspuru do Realu Madrid  za 100 miliónov eur, nejeden by si myslel, že to bude nadlho najdrahší prestup v histórii futbalu. Prešli však tri roky a rekord bude možno prekonaný.Prvenstvo sa chystá uchmatnúť anglický veľkoklub Manchester United. A to všetko kvôli návratu bývalého hráča Paula Pogba, ktorý posledné štyri sezóny odohral v talianskom Juventuse. Červení diabli sú za svojho odchovanca ochotní vysoliť neuveriteľných 120 miliónov eur!

Paul Pogba, ktorý si užíva dovolenku po náročnej sezóne, sa zatiaľ k prestupu nevyjadril. Podľa mnohých zdrojov môže byť problémom celého transferu požiadavka hráčovho agenta Mina Raiolu – 20-percentná provízia z prestupovej sumy. Ak sa prestup podarí, tak sa Paul Pogba zapíše do futbalovej histórie ako najdrahší futbalový hráč na svete. Všetko však ukážu až najbližšie dni.

Zdroj: espnfc.com | Foto: instagram.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominik C
... neposedný malý špunt, čo chce všetko vedeť. Neni z tých čo plazia sa, on vie, že môže letieť, ... tieto slová známeho slovenského rappera ma vystihujú - až na to, že už nie som malý.