Týždeň pred

Táto baba sa mi strašne páči, tak by som ju dával dole… Každý deň ste na jej Facebooku a večer pred spaním si vybavujte tú najkrajšiu fotku z jej albumov. Áno tú z dovolenky, kde má takú rituľku, že by ste ju šmýkali zhora, zdola, sprava aj zľava. Okamžite, hneď teraz, o chvíľku a ešte potom veľmi dlho, znova a zas… :PTýždeň balenia

Každý deň chodíme vyholený, vyumývaný, vyvoňavkovaný, čakajúc na tú správnu chvíľu. Ona má na sebe to najkrajšie spodné prádielko aké ste kedy videli, aj keď ste z neho videli iba milimetrík keď vystupovala z auta. Nespávate spolu, pretože vám prvý týždeň nedá. Prídete domov a ešte ani nezatvoríte dvere a už si to musíte urobiť ručne-stručne, inak by ste zahynuli od tlaku tam dole.

Večer prvého se*u

Prvý sex trval asi tri dni. Od piatka večera, kedy ste ju po spoločnom povyrazení do mesta presviedčali asi 3 hodiny – najskôr ešte v bare, potom vonku, potom v taxíku, potom pred vašim domom a ešte pred dverami chvíľu strečkovala, či naozaj prekročí prah vášho bytu. Nemôžete si predsa niečo o nej myslieť aj keď výsledok tejto hry je dopredu jasný. Vôjde, samozrejme s „akože“ podmienkou, že //// sa s vami nevyspí ///, že ide iba k vám. Potom sa to začalo a skončilo to niekedy v pondelok ráno uvedomením si, že musíte ísť do práce. Ste totálne vyčerpaný, dehydrovaný, zjedli by ste naozaj čokoľvek, ale:

DALI STE JU DOLE. Ste najväčší kráľ široko ďaleko. Keď idete po ulici, levitujete 1,5 metra nad chodníkom a usmievate sa na okoloidúcich, ako keby vám všetko okolo patrilo.

Prvý týždeň od prvého se*u

Sexujete skoro stále, niekoľko krát denne. Ráno keď sa zobudíte a potom ešte raz pred odchodom do práce. Počas pracovnej doby si neustále píšete hanbaté SMSky o tom ako si to rozdáte. Po práci sa stretnete u nej alebo u vás a ešte ani nezavriete dvere a už máte ruku v jej nohavičkách, jazyk v jej hrdle a druhou jej rozopínate podprsenku. Spomínate na staré dobré časy puberty, kedy ste mali, vtedy ale ešte sám so sebou, vyvrcholoenie aj 10-krát za deň. Teraz ste schopní toho istého. Vaše hormóny vám znemožňujú myslieť na vodu, jedlo, slnko, vzduch a nerozlišujete či je deň alebo noc. Ste iba vy a ona.

Mesiac od prvého se*u

Mali ste už sex v prezliekacích kabínkach v Tesku, dokonca na kúpalisku, v saune, vo vírivke a počas návštevy jej rodičov v práčovni počas prípravy obeda (ďalšie tipy na prasačiny tu). Ste maximálne zamilovaný, schopný ju požiadať o ruku, ak by to nebolo (chvalabohu) také blbé keď sa poznáte iba zopár týždňov. Je to tá pravá, ste si súdení, nikdy ste nikoho nemilovali viac. Ste ako dve lode v šírom oceáne, ktoré sa stretli a teraz sa budete plaviť už iba spolu.

Tri mesiace od prvého se*u

Už nesexujete každý deň, nezvládli by ste to. Dávate ju dole ešte stále niekoľko krát týždenne. Ste však stále veľmi zamilovaný, urobili by ste pre ňu všetko, pretože ona je vaše všetko. Trávite spolu viac času „normálnym“ spôsobom. Chodíte do spoločnosti, do kina, na večere. Zoznamujete sa s jej priateľmi, rodinou a vy ju zoznamujete zase s tými vašimi. Tí jej sú lepší ;-). Nemyslíte si to, ale je to vaša láska, neriešite to, je to tak, lebo si to ona praje a vy ju nadovšetko ľúbite.

608

Prvý polrok vzťahu

Pravdepodobne ste už nevydržali a vyskúšali staré dobré, a hlavne dnes „zakázané ovocie“ pornografie a sem-tam si to urobili sami. Jasné, veď každý mesiac máme týždeň „červenú“. A nie každý týždeň počas jej menštruácie sa teraz po pol roku chce vás pofajčovať a uspokojovať rukou šmátralkou… Či nebodaj sa nechať prehovoriť na kúpeľňový sexík s krvavou príchuťou. Že si to občas urobíte aj po sexe s ňou? Podľa stupňa vašej promiskuity ste možno aj sem-tam na nejakom chlapskom záťahu poflirtovali s nejakou naloženou kočkou ktorá poškuľovala vaším smerom. A možno ste ju aj dali dole, veď ide o nezáväzný flirt, sex na jednu noc, rýchlovka, po ktorej jej oznámite, že to bolo pekné ale že máte priateľku, ktorú milujete… (sme ale blbci)

Prvý rok vzťahu

V posteli už to nie je úplne ono, ale! Vaša partnerka je super, v posteli ste zohratí ako naozaj vynikajúco vydarený kúsok švajčiarských hodiniek. Viete presne ako sa ukojiť či ako sa hrať na mačku a myš. Vyskúšali ste už aj rôzne hranie rolí „na automechanika“ či „neposlušného žiaka“. Nič z tohto všetkom bohužiaľ nemení na fakte že tá vaša je stále síce nenormálna kočka, no „keby bola aspoň trošku cudzia“. A tak sa vám čoraz viac zapaľujú lítka na pánskych jazdách, na online zoznamkách, či pri náhodných zoznámeniach sa s inými ženami. Mimochodom, tá nová suseda pod vami, to je kus čo?

117A potom, že prečo ich podvádzame aj keď ich milujeme… Ale to je už „úplne“ iný článoček :-)

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Marko
Dievčatá, sex a vzťahy vs. šport chľast a zábava. O tomto píše náš redakčný playboy Marko. Na otázku či mu nejaké dievča povedalo nie, odpovedal, že veľa dievčat povie najskôr nie :)