Kombinácia horúčavy a toho, že musíte sedieť v práci, je fakt pekelná. O to viac, ak máte byť za “slušáka”, a teda pracovná etiketa vám nedovolí, aby ste v kancelérii mali na sebe šortky. Presne takáto príhoda donútila chalana menom Joey nadobro vybabrať s nabrúseným šéfkom!Joey je zamestnaný v call centre a aj napriek tomu, že ho za telefónom klienti nevidia, jeho šéf v práci vyžadoval výlučne elegantné oblečenie. S príchodom letných horúčav je ale nesmierne zložité chodiť do roboty slušne nahodený, preto sa chalan rozhodol zariskovať a ráno na seba natiahol šortky.

šortky v praci

Šéfa týmto svojim počinom dosť nahneval, preto mu nakázal, aby sa šiel okamžite domov prezliecť. Chalan poslúchol, no v hlave už snoval parádnu odvetu. Na druhý deň prišiel na pracovisko navlečený do čierno-ružových minišiat!

Šéf od zlosti zrejme menil farby, no Joey svoje konanie vysvetlil nasledovne: “Nebudem sa pariť v obleku, keď ženy si na seba kľudne môžu obliecť krátke šaty!”. Možno jeho gesto konečne donúti nadriadených zamyslieť sa nad absurdnými požiadavkami, ktoré majú na svojich zamestnancov aj počas tropických horúčav.

chlap v šatách

chlap v šatách

chlap v šatách

Zdroj: unilad.com | Foto: Twitter