Vo vzťahu so zlatokopkou musíte mať pevné nervy, o čom sa na vlastnej koži presvedčil aj tento chlapík. Jedného dňa sa rozhodol prestať platiť tisíce za šušku ruskej blondínky. Dočkal sa však takej pomsty, ktorá je nočnou morou snáď každého chlapa!

Chlapík dostal po roku a pol trvajúcom vzťahu so zlatokopkou konečne rozum a potom čo ho požiadala o ďalšie prachy, jednoducho so vzťahom sekol. Tentokrát si vypýtala 50 000 dolárov na rozbehnutie vlastného biznisu, no bohatý bankár rozhodol, že jej zlatú baňu medzi nohami už dotovať nebude.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

zlatokopka

„Povedal som jej, že toho mám už tak akurát dosť. Že ak chce chlapa, ktorý jej bude dávať peniaze len tak za nič, tak nech hľadá inde,“ zdôveril sa nasrdený boháč pre New York Post, keď ho už blonďatá pipka nadobro omrzela.

V ruskej peknej hlavičke však po nečakaných slovách vzkypela žlč. Najprv svojho bývalého sponzora zlatokopka obliala čajom do tváre a potom mu poslala tajuplnú správu, kde okrem iného stálo, že na dvore má pre neho prichystané prekvapenie. Keď sa chlap vrátil domov, neveril vlastným očiam. Jeho milovaný Mercedes S400 našiel zaparkovaný uprostred bazéna.

zlatokopka a bohac

auto v bazeneauto v bazene

Zdroj: metro.co.uk | Foto: Facebook