Na kliniku v Pakistane prišiel 34-ročný muž s neobvyklým problémom. Na tvári, v podpazuší a v intímnych partiách mal veľmi riedke vlasy, čo je samo o sebe dosť nepríjemné. Lenže aby toho nebolo málo, pri bližšom vyšetrení lekári tiež zistili, že jeho prirodzenie a semenníky sú na dospelého muža neobyčajne malé. Jeho najlepší kamarát mal sotva 5 centimetrov. Takáto veľkosť spadá do kategórie „mikropenisov“.Lekári prišli na to, že jeho semenníky jednoducho nepodávajú adekvátny výkon, a produkujú príliš malé množstvo „mužských hormónov“. Výbava zdravého dospelého muža produkuje viac ako 300 nanogramov testosterónu na 1 deciliter. Náš chlapík nebol schopný vytvoriť ani 60. Aj keď sa tu bavíme o nanogramoch, toto miniatúrne množstvo rozhoduje o tom, čo je zdravé a funkčné, a o tom, čo naopak nie je.

Na šťastie moderná veda a medicína sú stále viac efektívnejšie a schopnejšie riešiť rôzne problémy. Lekári nášmu nešťastníkovi naordinovali testosterón podávaný injekčne. Po 9-mesačnej terapii sa jeho prirodzenie zväčšilo na približne 11 centimetrov, semenníky zdvojnásobili objem, a jeho hladina testosterónu sa ustálila na zdravej úrovni.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt big penis gif

 

Nízka hladina testosterónu v mužskom tele zapríčiňuje rôzne komplikácie, ako napríklad zvýšenie telesného tuku, pokles energie, stratu svalovej hmoty alebo depresie. Rozumiem, že pre viacerých z vás je táto možnosť veľmi lákavou, ale nezabúdajte, že v tomto prípade platí „TOTO NIKDY NESKÚŠAJTE DOMA“ viac, ako kedykoľvek predtým.

Zdroj: menshealth.com | Foto: pixabay.com | GIF: giphy.com