Policajti sa mnohokrát pri výkone svojej profesie stretávajú s totálne bizarnými prípadmi. Výnimkou nie je ani služba plzeňskej hliadky, ktorá riešila samovraždu s použitím aviváže. Tým však jej netypický zásah zďaleka nekončil.

Pri policajnom zásahu našich bratov Čechov došlo k naozaj kurióznej situácii. Cudzinec sa tu pokúsil spáchať samovraždu dosť netradičným spôsobom, a to plánovanou otravou avivážnym prostriedkom na bielizeň. Tekutinu si nešťastník najprv vpichol injekčne, no aby si svoj odchod na druhý svet poistil, z fľaše sa aj párkrát napil. Pitie chemického koktejlu však u neho vyvolalo okamžitý dávivý reflex, len s voňavým bonusom.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Na mieste boli okrem injekčných striekačiek a fľašky Lenoru nájdené aj zvratky, ktoré boli vďaka tomu, že muž aviváž i popíjal, dosť netradičné. Podľa portálu extra.cz jeden zo svedkov tragikomédie potvrdil, že reklama na prostriedok na zmäkčenie bielizne vôbec neklame. Neúspešný samovrah, ako aj jeho žalúdočné výlučky vraj voňali ako čerstvo vypraná bielizeň, zavesená na rozkvitnutej lúke. Policajti niečo podobné ešte pri výkone svojho povolania nevideli.

Zdroj: extra.cz | Foto: wikimedia, pixabay