Aj vy už máte po krk žabomyších vojen a chcete spor čím skôr ukončiť? Možno máme pre vás riešenie, najmä, ak sa hádate s vašou priateľkou, sestrou či mamou! Na ženy totiž platí toto!

V každom vzťahu občas príde obdobie hádok, kedy jednoducho nech urobíte či poviete hocičo, skončí to nedorozumením. Niekedy za to môžu hormóny, inokedy môže ísť o nejaké vonkajšie faktory (napríklad stres z práce), no a potom sú tu proste situácie, že ste niečo fakt pokašľali. Ak však už máte po krk kriku, dohadovania sa a chcete celú situáciu upokojiť, máme pre vás riešenie.

Na ženy zaberá jednoduchá fráza – „máš pravdu“. Každá z nich je totiž skutočne presvedčená, že ju naozaj má a možno to tak vo veľa prípadoch aj je, no niekedy je to fakt ťažké priznať. Ak sa však dokážete preniesť cez vaše ego a s úprimným tónom jej poviete, že má pravdu a vy sa už nechcete hádať, máte vyhraté.

Veľa žien sa totiž možno začne škriepiť za niečo iné, no ku koncu už aj zabudnú, o čo išlo a iba chcú, aby ste povedali, že to je vaša chyba/vina, že ste sa mýlili. Samozrejme, najlepšie by bolo, keby ste si to naozaj mysleli, no niekedy vám to jednoducho môže „kúpiť“ čas, ktorý by ste inak stratili dohadovaním.

Zdroj: Manmagazin.sk | Foto: Pexels.com