Nemenovaný chlapík z Veľkej Británie to má v živote naozaj ťažké. Vďaka miestnemu sudcovi so silne vyvinutým zmyslom pre humor má totižto o “zábavu” postarané. Ak si chce zašmýkať, musí svoj úmysel nahlásiť na polícii, a to dokonca 24 hodín vopred! Celé sa to začalo asi nejako takto. Chudák chlap bol v minulosti obvinený zo znásilnenia. Svoju obeť údajne pri znásilnení doškriabal a dohrýzol. I keď sa kauza nakoniec ukázala ako podvrh a porota muža behom šiestich minút oslobodila, spor mu od základu zmenil život. Keďže dotyčný mal záľubu v sado-maso praktikách, sudca sa rozhodol, že je nutné podobným obvineniam do budúcna predísť. Ako? Jednoducho, najneskôr do 24 hodín pred pohlavným stykom musí nešťastný chlap svoje úmysly ohlásiť polícii, aby sa zamedzilo možnosti, že se* bude opäť neskôr žena označovať za nedobrovoľný. Navyše sa sudca rozhodol vydať súdny príkaz na sledovanie jeho osobného počítača. Takto bude polícia vedieť, akým spôsobom chlapík využíva internet, vďaka čomu budú všetci občania v bezpečí.

Schránka 25

Zdrvený muž si bude musieť plniť povinnosti ešte minimálne dva roky, ak nie, hrozí mu 5 rokov natvrdo. Hoci je chudák chlap z rozsudku riadne rozčarovaný, vyzerá to tak, že s touto zvláštnou formou preventívneho trestu nepohne. Kuriózny zákon bol totiž v Spojenom kráľovstve prijatý ešte v roku 2003. To sú veci…

Zdroj/Foto: uniland.co.uk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!