Čo na ne funguje? Svaly? Autá? Peniaze? Romantika? Na každú niečo iné. Ak by aj našiel nejaký génius kľúč na to, čo na ženy platí, tak by si to dámy zrazu rozmysleli, ako ich poznáme. Výskum agentúry spolupracujúcej s celosvetovo najznámejšou zoznamovacou aplikáciou prišiel so zaujímavým výsledkom. TOTO chcú ženy!

Agentúra, ktorá spolupracuje s aplikáciou Tinder, celosvetovo obľúbenou zoznamkou, prišla s prekvapivými výsledkami. Viac než 2000 zoznamujúcich malo takýto názor. Dôležité pre nich (a najmä ženy) boli zodpovednosť, dôveryhodnosť, inteligencia. No viac než zmysel pre humor či odvaha, zaujala úplne iná vlastnosť. Tou je finančná zodpovednosť. Čo to v praxi znamená? Ak ste si naštvane buchli po stole, že sú to aj tak všetko zlatokopky, mýlite sa.

Finančná zodpovednosť je jednou z najdôležitejších vlastností, ktoré ženy hľadajú!

Vôbec nejde o to, aby ste mali na konte milióny, na ruke Rolexy a v garáži Ferrari. To všetko môžete mať, aj keď ste chudák. Veď zobrať si tučný úver dnes dokáže kadekto. Ženám ide o to, aby ste sa k financiám vedeli postaviť zodpovedne, vedeli si ich zarobiť, vedeli s nimi hospodáriť, čo-to aj našetrili a neutápali sa v dlhoch.

Prečítajte si tiež: Tretí najbohatší muž planéty radí: Takto by ste mali žiť!

Namiesto spevňovania svalov tak dnes môžete upevniť svoje schopnosti a vedomosti ohľadom financií. Určite to ocení nielen zostatok na vašom účte, ale aj žena, s ktorou by ste sa potenciálne mohli zoznámiť. Akurát nám nenapadá, ako sa dá finančná zodpovednosť zakomponovať do profilu na zoznamke.

Zdroj: mensfitness.com