Možno ste v mladosti pozerali film Prci, prci prcičky a akosi vám v hlave utkvel sen o Stiflerovej mame. To je úplne v poriadku a my vám dokážeme, že je tu oveľa viac dôvodov, prečo by ste mali vyskúšať staršie ženy, než len to, že zrejú ako vínko.

Ak ste uvažovali nad tým, že dáte dole nejakú MILF-ku, no mali ste obavy alebo psychické bariéry, na tie po tomto článku okamžite zabudnete. Tu je totiž 5 dôvodov, prečo sú staršie ženy ešte lepšie ako mladé žaby!

1. Majú skúsenosti

Nie sú to žiadne neskúsené panny a prešli si už naozaj všeličím. Nebudete ich teda musieť navigovať čo a ako, lebo tieto ženy naozaj vedia, čo robia.

2. Nechýba im odvaha

Staršie ženy si chcú užiť tak, ako sa im to počas predošlých rokov nepodarilo. Nechýba im teda odvaha vyskúšať nové veci a dajú sa nahovoriť na všelijaké prasačinky!

3. Lepšie telo

Áno, čítate správne. Staršie ženy majú častokrát lepšie telo ako mladé žubrienky. Prečo? Lebo chcú vyzerať skvele v každom veku, a tak sa o seba poriadne starajú. Pravidelne cvičia, zdravo jedia a vždy nosia kvalitné parfumy.

4. Vedia, čo chcú a neboja sa to povedať

Jedna vec je, že sú dobré v posteli, no druhá je i fakt, že sa vám nebudú báť povedať, čo robiť inak. Poradia vám a vo finále si celý akt obaja užijete oveľa viac.

5. Sú verné

Ak sa už rozhodnete pre vážny vzťah alebo len nejaký úlet s MILF-kou, máte väčšiu šancu, že bude spávať len s vami. Nie sú také prelietavé a väčšinou im stačí jeden zajačik.

Zdroj: Manmagazin.sk | Foto: Pixabay.com, Facebook, Instagram/Cinemastarofficial