Aj vy nadávate na to, koľko peňazí míňate na parkovnom? Spravidla je to 2-5 Euro na jedno státie. Za rovnakú sumu si môžete kúpiť tri pivká, krabičku cigariet či zopár litrov paliva. Napadlo vás však niekedy, že dlžoba na parkovnom môže byť vyššia ako cena auta či bytu?Takýto bravúrny kúsok sa podaril jednej Španielke, ktorá svoje modré Volvo odparkovala v parkovacom dome ešte v roku 2009. Na tom by nebolo nič neobvyklé, ak by si svoje auto prišla zobrať. Ona ho tam však nechala dodnes, pričom jej spoločnosť stále účtuje poplatky za parkovné. V súčasnej dobe sa výška dlžoby vyšplhala na takmer 28-tisíc Eur.

V roku 2009 bola dlžoba “iba” cez 21-tisíc. V tom čase parkovacia spoločnosť vyzvala majiteľku na zaplatenie dlžoby a uvoľnenie parkovacieho miesta, no tá o dlžnej sume nechcela ani počuť. Auto tam teda stojí dodnes a dlžoba každou hodinou rastie. Nuž, keď si raz žena postaví hlavu… (dokončite vetu v komentári).

Viac o autách nájdete na Carmagazin.sk >>> TU

Zdroj: ultimahora.es  |  Foto: ultimahora.es

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomas Po
Klasický typ mladého chlapa, ktorý sa zaujíma o šport, ženy a peniaze. Rád si vypijem dobre vychladené pivko s partiou správnych ľudí, s ktorými pokecám s a naučím sa novým veciam, pozberám nové názory na určité veci a spravím si vlastný úsudok.