Buďme k sebe úprimní. Nie všetci muži sme také hovädá ako o nás často ženy tvrdia. Aj my vieme svoje partnerky ľúbiť a robiť im radosť. Je však aj pravda, že často nám musia oplieskať o hlavu, čo by vlastne chceli a čo by ich potešilo, lebo my to z ich náznakov vydedukovať nevieme. No radím vám dobre, keď vravím, že nabudúce, respektíve častejšie, najlepšie tak raz-dvakrát do mesiaca ju prekvapíte sám úplnou drobnosťou bez toho, aby musela opäť niečo naznačovať. Divili by ste sa, koľko obyčajných malých vecí ženy považujú za milé a budú si ich pamätať. Vrátia vám ich svojským spôsobom.. :)To nevadí, že nemá sviatok. Prineste jej po práci domov ružu. Len tak bez toho, že by ste museli žehliť prúser zo včera.

Že žena patrí do kuchyne? Uznávam, aj ja preferujem, keď sa v nej pohybuje skôr tá moja a stará sa o mňa, ale rovnako viem, ako dobre jej urobí, keď po dvojhodinovom varení a potení pri sporáku umyjem za ňu riady ja.

Sedíte spokojne o ôsmej večer pri telke a ona dostane chuť na svoju obľúbenú tyčinku? Aspoň raz sa vyskúšajte bez prevrátených očí postaviť a ísť jej ju hneď s úsmevom kúpiť. Na druhý deň to iste bude líčiť kamarátke.

Každý piatok s chalanmi pri pive je fajn. No aspoň raz sa naňho vykašlite a povedzte jej, že dnes chcete byť proste len s ňou.

Ak nie ste až tak zdatný šofér, neskúšajte to. No ženy milujú, keď ich počas šoférovania na chvíľu chytíte za ruku a len jednou rukou šoférujete aj preraďujete.

šťastný pár

Myslí si, že ste úplne ľavý na varenie? Raz ju prekvapte vlastnoručne navarenou večerou. Je veľa receptov, ktoré musíte zvládnuť uvariť, aj keby ste boli naprostý dement. Hoci obyčajné špagety. Pokojne sa poraďte s mamou. Bude pozerať, čo ste ochotný sa kvôli nej naučiť. Nesnažte sa ju však oblafnúť!

Obdarujte ju 12. 6 malým darčekom a zaželajte všetko najlepšie k meninám.  Keď si nechápavo zaťuká na čelo, povedzte jej, že v kalendári je napísané Zlatko :D (tá moja túto historku vytasila na súťaži v jednom knižnom vydavateľstve, divím sa aj, že sme za to obaja vyhrali cenu za „najmilšie gesto“).

Ak si nepotrpí vyslovene na samotu, pri kúpaní sa jej príďte opýtať, či jej môžete umyť vlasy.

Ste už hrdý otecko? Vážne vám treba pripomínať, že ju najviac potešíte, keď vstanete k deťom a necháte ju pospať?

Po kúpeli jej vezmite krém na telo a natrite ju sám miesto nej. A dôkladne každé miesto. :)