Chcete pôsobiť na opačné pohlavie atraktívnejšie? Určite väčšina z vás odpovie áno. Existuje niečo, čo vás môže ľahko spraviť príťažlivejším v očiach žien!

Zrejme sa už väčšina z vás niekedy zamýšľala nad tým, ako pôsbiť na opačné pohlavie atraktívnejšie. Osvedčené ťahy ako sebavedomie, peniaze, upravenosť a podobne už poznáme všetci. Najnovšia kanadská štúdia však prichádza s alternatívnou možnosťou. Štúdia Elite Singles pod taktovkou Salamy Marine sa zameriava na slobodných ľudí a na ich pohľad na ľudí opačného pohlavia. Pred časom sa táto štúdia zamerala na to, ako na opačné pohlavie pôsobia majitelia zvierat. Z výskumu, do ktorého sa zapojilo viac než 1000 slobodných mladých ľudí, vysvitlo, že najatraktívnejšie na opačné pohlavie pôsobia majitelia psov. Až 63% opýtaných hlasovalo práve za nich. Napríklad také mačky, respektíve majitelia mačiek, získali len 18%.

Je síce veľmi otázne, či sa taký bežný slovenský junák odhodlá ku kúpe psa len preto, aby pôsobil na ženy príťažlivejšie. Ak však nad týmto krokom uvažujete, výsledky tejto štúdie vás možno nakopnú ku konečnému rozhodnutiu. A možno hneď pri prvom venčení uvidíte pozitívny efekt svojho kroku. Keďže aj u nás v redakcii máme niektorí štvornohých chlpáčov doma, môžeme výsledky štúdie len potvrdiť a uznať, že pri venčení psa sa naozaj stretávame so záujmom opačného pohlavia. Pes vám tak môže veľmi ľahko uľahčiť ten povestný prvý krok. Ako už následne s hodenou rukavicou naložíte, je však už len a len na vás. :)

Zdroj: Elitesingles.ca | Foto: Depositphotos.com, Giphy.com