iPhone od Apple sa v posledných rokoch teší enormnej obľube. Chcú ho všetci, od úspešných manažérov až po školáčky, ktorým je v podstate jedno aký je, hlavne, nech má nahryznuté jabĺčko. Spôsobené je to najmä vyššou cenou zariadenia, čo je aj dôvod, prečo mnohí siahajú po používaných telefónch z bazárov. Avšak takáto kúpa je veľmi riziková a často môže ísť doslova o mačku vo vreci. Apple preto prišiel s vlastným riešením pre ľudí, ktorí nechcú ani nový, ani splátky, ani bazár.

Myslíte, že už neostáva iná možnosť? Ale áno, Apple predáva používané zariadenia so zárukou. Konkrétne ročnou, takže sa nemusíte báť, že by ste mohli kúpiť pokazený kus. Telefón má navyše novú batériu a aj nové telo. Škrabance teda nehrozia. Nečakajte však, že si kúpite iPhone 4 z roku 2010. Väčšinou sa predávajú iba posledné a predposledné modely, teda najstaršou voľbou bude 6S alebo 6S plus. Na takejto kúpe môzete ušetriť v priemere 100 eur.

used-iphone

Samozrejme, zatiaľ nie na Slovensku. U nás sa s podobnou zľavou predávajú iba kusy vystavené v predajniach, ktoré mohli prejsť rukami tisícok ľudí, ak neboli vo vitrínke.

Uvedenie najnovšieho iPhone 7

Foto: Apple.com