Zrelaxovať sa pri dobrej masáži znie ako celkom fajn nápad. Pokiaľ prácu masérok neprevezmú štyria obrovský pytóni. To už znie ako pekný hardcore.Vo filipínskej ZOO, v meste Cebu City, si môžu návštevníci oddýchnuť nielen pozeraním na milé zvieratká, ale aj pri masáži. Walter, EJ, Daniel a Michelle sa počas 15 minút postarajú o to, aby sa ľudské telo dokonale zrelaxovalo. Avšak má to menší háčik, ich prácu ocenia len silné nátury. Nejde totiž o masáž rukami, ale plazením 250 kíl vážiacich pytónov, ktorí si pred šichtou vždy pochutnajú na desiatich kurencoch – pre istotu, aby nedostali šmak na svojho klienta.

snake1

Snake Island: Ostrov plný najjedovatejších hadov sveta!

 

Ak by ste sa teda pri návšteve Filipín rozhodli podstúpiť túto relačnú kúru, máme pre vás dobrú správu – ako jedna z mála vecí na tomto svete je poskytovaná zadarmo, respektíve bude len na vás, koľko peniažkov za dobre vykonanú prácu necháte ako príspevok na prevádzku zoologickej záhrady.

Manažér ZOO Giovanni Romarate si svojich hadích zamestnancov veľmi pochvaľuje, pretože návštevníkom, ktorým na začiatku naháaňajú strach, robia radosť a po ukončení masáže zhodnotia netradičný zážitok ako veľmi pozitívny. A o to predsa ide – dobrá reklama sa šíri rýchlo a ZOO verí, že práve hadia atrakcia priláka do ich areálu množstvo turistov.

Foto: Youtube