Veľmi často je možné počúvať či čítať o tom, ako mužom vonia alebo nevonia ženské prirodzenie. Ak si ale myslíte, že ženy neriešia, ako tam dolu voniate vy, ste na omyle!

Ak vám nechce dať fajku, nemusí to byť vyslovene tým, že to nemá rada, ale že jej proste nevoniate. A tým nemyslíme, že fajčíte, pijete pivo a jete málo ananásu. Či už si to priznáte alebo nie, vôňa vášho verného parťáka nezávisí len od toho, či si ho každý večer osprchujete. Môžete sa dostať do hocijakej erotickej nálady, ak však máte dolu problém, veľmi ťažko z toho niečo bude. Preto vám pre váš a jej lepší pocit prinášame sedem jednoduchých rád k tomu, aby bolo vždy všetko v poriadku a pripravené na akciu.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Kozmetika

Jednou z prvých zastávok by mala byť drogéria a ulička s kozmetikou na intímnu hygienu. Čistá voda totiž častokrát nestačí a je dobré mať po ruke nejaký gél určený špeciálne na vaše citlivé partie. Úplne bez problémov môžete používať aj gél pre ženy, dnes už ale existuje viacero výrobcov, ktorí myslia vyslovene len na pánov. Hľadajte…

Kokosový olej

Ak ste ho doteraz mali len v kuchyni, kúpte si jeden aj do kúpeľne. Funguje skvelo na celé telo a vlasy a navyše sa veľmi úspešne postará o vášho kamoša. Pôsobí antibakteriálne a dokonca poslúži i ako účinný lubrikant. Avšak pozor, nie v kombinácii s prezervatívom ;)

Detský púder

Či siahnete po tom detskom alebo bežnom s obsahom talku, značne s jeho pomocou zredukujete potenie a tým aj neželaný zápach. A stačí ho fakt len trošičku.

Nech je to v suchu

Vždy po sprche sa uistite, že je všetko úplne suché, než si oblečiete spodné prádlo, najlepšie vyrobené z textilu absorbujúceho do seba vlhkosť počas dňa, aby sa vám nedržala na pokožke. Po každej fyzickej aktivite, pri ktorej sa spotíte, si dajte sprchu. Pot sám o sebe nie je zlý, no napomáha rastu baktérií a tie zapríčiňujú zápach.

Dohladka

Alebo aspoň na kratšie. S krátkym, prípadne žiadnym ochlpením na intímnych partiách sa vám bude jednoduchšie predchádzať všetkým možným nepríjemným situáciám. A síce sú ženy, ktorým sa takýto prejav mužnosti páči, netreba to riskovať.

Smegma preč!

Smegma, známa aj pod nevábnym názvom „tvaroh tam dole“, je kombináciou kožných buniek, potu a produktov žliaz predkožky. Zároveň je tým najhorším, čo zo seba môžete žene ukázať. Okrem toho je táto hmota nebezpečná pre vaše zdravie, keďže môže spôsobiť zápal, preto v sprche dbajte na jej dôkladné odstraňovanie.

Otestujte sa

Keď naozaj nič nezaberá, je veľká pravdepodobnosť, že bude problém v zdravotnom stave. Nechajte sa preto odborne vyšetriť na zápal či infekciu, v najhoršom prípade na se*uálne prenosné choroby. Aj keď len pre istotu.

Zdroj: askmen.com | Foto / GIF: giphy.com, pixabay.com