INZERCIA | Určite nemálo z vás premýšľalo nad tým, ako čo najviac zarobiť a pritom takmer, resp. ideálne vôbec nerobiť. Na toto sme zatiaľ neprišli a jedna vec je viac ako istá – najväčšie zárobky sú momentálne v IT obore, hovoria o tom aj rôzne nezávislé porovnávania.

Určite si predstavujete programátora ako človeka, ktorý chodil minimálne na STU, má mastné vlasy, žiadne priateľky, okrem zopár virtuálnych a niekoľko jemu podobných kamošov, ktorých keď počujete spolu sa rozprávať, rozumiete možno tak každé tretie či štvrté slovo.

Programátor dnes ale môže byť tejto predstave na míle vzdialený, a dokonca ním môžete byť aj vy. Áno, aj vy s úplne inou školou, zameraním a presvedčením, že by na to bolo treba vedieť spamäti počítať veľkú násobilku alebo logaritmy. Dnes môže byť programátor naozaj prakticky hocikto. Áno, aj vy!

Kto z nás by netúžil napraogramovať si vlastnú webovú stránku, aplikáciu do mobilu alebo hru na Facebook? Nič nie je nemožné, priatelia. Slovenskí online učitelia programovania a dizajnovania z Learn2Code majú pre vás vianočnú ponuku:

Neobmedzený prístup ku všetkým online kurzom za špeciálnu cenu. Viac info TU.

prog1