Každý chlap chce rozbiť konkurenciu a byť pre ňu ten najväčší alfa samec. Pre frajerku, manželku, milenku alebo aj piatkovú známosť. Ako neostať len jeden z mnohých?Je to zakódované v génoch. Chlapi radi súťažia a ešte radšej vyhrávajú. V oblasti žien to platí dovjnásobne. Nejde však o to, aby ste ju ohurovali darčekmi, kontom, svalmi a sebavedomými rečami. Alfa samec sa predáva sám a predovšetkým činmi. Po jeho odchode ostáva čierna diera a v jej zarosených očiach sa zračí otázka: Bude ešte niekto taký? Ponúkame vám tipy, ako nevyblednúť v šedom dave a zapísať sa poriadne tučným a podčiarknutým písmom do jej červenej knižnice.

1. Nebojte sa pýtať

Kto sa pýta, ten sa veľa dozvie. Na jej reakciách v posteli sa dá vyčítať veľa z toho, čo ju privádza do varu a čo skôr k bodu mrazu, ak jej však pošepkáte, že jej splníte akékoľvek prianie a pritom ju budete pomaly vystreľovať pred brány šialenstva, dozviete sa veci, o ktorých ste ani netušili. Niektoré ženy sú tiché vody a boja sa vyjsť s pravdou von a toto je ten najlepší spôsob, ako jej rozviazať jazyk. Dúfame, že ste zároveň pripravený na akúkoľvek odpoveď:)

2. Predohra nemusí byť taká dlhá, ako tvrdí sused

Veľa sa popísalo o tom, koľko má trvať dobrá predohra. Uznávame, že neexistuje univerzálny čas, určite to však nemá trvať desiatky minút. Žena sa nesmie stihnúť nudiť ani spokojne čakať na váš ďalší krok. Predohra ju má navnadiť, aby chcela ešte viac a donútiť ju, aby si po to šla.

3. Choďte okolo horúcej kaše

Počas posteľných hrátok robte trochu okolky. Ak ju napríklad uspokojujete ústami, odbiehajte jazykom na stehná a všade naokolo, len nie tam, kam by práve chcela. Bude vás prosiť, aby ste pokračovali. Vy, samozrejme. budete.

4. Urobte z nej vašu otrokyňu

Nebudete dokonca potrebovať ani putá, bičík a latex. Ženy milujú pocit, keď sú bezmocné, poddané, úplne vo vašej moci. Prikazujte jej, čo má robiť, aj ako to má robiť. Držte ju za vlasy a vyplieskajte po holej. Experimentujte a uvidíte, kde je jej hranica. Ak nie je nadšená z novej role otrokyne, patrí k druhému mančaftu a chce ísť za Xenu, zocelenú žárem bitev.

Počas posteľných hrádok robtE okolky, Bude vás prosiť, aby ste pokračovali.

5. Prekvapujte

Rozsah prekvapenia nechávame na vás a na tom, ako dobre ju poznáte. Každá žena má však rada, ak sa jej v posteli neusadí rutina, pri ktorej vie každý krok 5 minút dopredu. Nemusíte študovať krkolomné polohy, ani schovávať v skrini futbalový tím, môžete jej však kúpiť kostým roztlieskavačky, vytiahnuť análny kolík alebo nečakane zaseknúť výťah, keď sa budete vracať z rodička.

6. Neverte vždy tomu, čo hovorí

Niekedy samé nevedia, čo sa im bude páčiť. A tak pre istotu odpovedajú NIE. Vy sa tým však nedajte zakaždým odradiť a občas si presaďte svoje. Jednak dostane možnosť odhaliť, či sa to páči aj jej a jednak nebudete vyzerať ako skrotený podpapučník, ktorý urobí len to, čo mu odsúhlasia. Ak však uvidíte v jej pohľade pri slove NIE aj belavé blesky na zreničke ako v tých japonských animákoch, vtedy naozaj NIE.

7. Spravte si Nadržaný deň

Začnite ráno hneď po prebudení, hrajte sa spolu, robte si dobre, nesmiete sa však dokončiť. Oblečte sa a choďte do práce, medzi ľudí, kamkoľvek a celý deň si vymieňajte horúce SMS, pohľady a telefonáty. Večer, keď sa znovu stretnete, sa budú diať veci a susedia vás vôbec nebudú mať radi.

8. Neriaďte sa pravidlami

Okrem pravidiel v tomto článku:) Samozrejme, že nejaká teória a všeobecné postupy sú dobrou alfou omegou, ale vsádzajte hlavne na vaše dojmy a na vaše pocity. Všetko je otázkou dobrého pozorovania a odvážnych experimentov. Keď sa naučíte neučiť sa popredu, ale za jazdy, máte vyhrané a ona vás bude oslovovať : “Božeee”.

Foto: wide-wallpapers.net

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Zuzu
Najradšej má bláznov, taliansku kuchyňu a smiech. Servítku si dáva pred ústa len keď si potrebuje odtlačiť rúž. Píše pre vás o všetkom, čo je zaujímavé, inšpiratívne a provokujúce.