Určite ste už počuli o tom, že ideálna dĺžka se*u by mala trvať niečo medzi 5 – 10 minút. Ale naozaj vám stačí tak málo rozkoše? Myslíme, že určite nie a vašej partnerke už vôbec. :)Správna predohra

Predohrou nemyslíme len 5 minút vzájomného orálneho uspokojenia. Musíte telesne, ale aj duševne pripraviť partnerku na to, čo ešte len príde. Hrajte sa s ňou, hladkajte ju a bozkávajte postupne na rôznych miestach, rozmaznávajte ju napríklad aj masážou. Doprajte jej čas na to, aby sa dokázala úplne uvoľniť. Potom môžete vypustiť svoj jazyk a orálne ju uspokojiť. Ale pozor! Buďte trpezlivý a nikam sa neponáhľajte. Aj tam dole sa s ňou hrajte. Striedajte rytmus a hlavne si všímajte jej reakcie (viac v článku: Čo tam po fajke! Umenie je vedieť dobre ju vylízať!).

Pomilujte ju ako ešte nikto

Ak ste boli naozaj dobrý v predohre a vaša partnerka je úplne rozpálená, tak vás pretiahne ona sama.:) Ak nie, postupujte ďalej. Tak isto tu platí pravidlo, aby ste sa nikam neponáhľali. Hrajte sa s ňou, sledujte reakcie jej tela a podľa toho striedajte rytmus, ale aj polohy. Občas jej dovoľte, aby bola dominantná aj ona, nielen vy. Možno tak zistíte, že sa v nej skrýva poriadna šelmička. Dôležité ale je, aby ste sa nespravili za 5 minút. Pracujte na svojej výdrži, aby ste dopriali svojej polovičke viac. Potom so svojou partnerkou zažijete neskutočnú rozkoš a vášeň. Vaša milá na vás len tak nezabudne a verte, že na ďalší deň to bude chcieť zas :)

Foto: playbuzz.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lorinart
Moderný človek, ktorý sleduje život okolo seba. Zaujíma ho všetko čo sa týka žien, vzťahov a sexu. Okrem toho sa venuje aj foteniu, grafike a fitku.