O afrodiziakách, ktoré vám zaručia nadľudskú výdrž a zabezpečia neuveriteľnú súlož, sa toho už popísalo mnoho. Väčšina z nich by mala fungovať predovšetkým na mužov, no ich účinok je v mnohých prípadoch otázny. Avšak nedávno vedci objavili niečo, čo naježí každú ženu.

Na počudovanie to nie je žiadna zázračná pilulka, ale čisto prírodný produkt. Jedná sa o výnimočný druh huby menom Phallus-Indusiatus, ktorá má v sebe zmesku látok, inak nazývanú neurotransmitery. Presne tieto látky ženy vylučujú pri súloži, a tak ženu nabudia spoľahlivejšie ako špeciálne stránky pre dospeláčky! A ako to celé funguje? Americký vedci v časopise International Journal uverejnili štúdiu o oranžovej hube z havaja, ktorá oplýva výnimočnými schopnosťami.

huba

Táto huba ma na ženy také neuveriteľne silné účinky, že sú značne vzrušené už pri vdýchnutí jej pachu. Niektoré dokonca pri privoňaní zažívajú orgazmus. Paradoxne, povzbudivé účinky na chlapov nemá žiadne. Väčšina mužov označila pach huby za nepríjemný či dokonca hnilobný.