Stačí sa zapojiť do jedinečného castingu na oficiálnu členku hostesingového tímu pre značku Rockstar Energy Drink na Slovensku. Ak si myslíš, že na to máš, tak sa stačí prihlásiť a odborná porota z Manmagazin.sk a Rockstaru vyberie top tím Rockstar Babes pre nadchádzajúcu sezónu. Ako na to? 

Bod č. 1 Stručne o akcii

Čo musíš urobiť, pokiaľ si baba? V podstate takmer nič :) Pokiaľ spĺňaš podmienky účasti (viď 2. bod), pošli nám na e-mailovú adresu ([email protected]) 5 svojich fotografií (pričom minimálne jedna musí zachytávať tvoju celú postavu a jedna musí byť portrétna). Potom vyplň krátky dotazník, ktorý si stiahneš na nasledujúcom odkaze: http://bit.ly/RegistraceRR

Photo Aug 08, 4 55 27 PM

Si chalan, priateľ alebo len kamarát? Sám seba síce prihlásiť nemôžeš, ale pokiaľ máš priateľku alebo kamarátku, o ktorej si myslíš, že by mohla doplniť náš tím, tak sa s ňou dohodni a spoločne vyplňte registráciu podľa informácií z predošlého odstavca. Aj v tomto prípade platia podmienky účasti (viď. bod č. 2). Pozor! Svoju kamarátku, priateľku atď. nemôžeš prihlásiť bez jej vedomia a súhlasu!

D7H_3700

Bod č. 2 Podmienky účasti

  • staršia ako 16 rokov
  • štíhla alebo športová postava
  • trvalý pobyt v ČR alebo SR

1405251753_1

Bod č. 3 – Pravidlá

Súťaže sa môže zúčastniť len fyzická osoba po dovŕšení 16 rokov života s doručovacou adresou na území Českej republiky alebo Slovenskej republiky. Osoba mladšia ako 18 rokov účasťou v súťaži potvrdzuje, že má k tomu súhlas zákonných zástupcov, ktorý zahŕňa aj prevzatie prípadnej výhry.

Ďalej musí byť splnená podmienka zaslania 5 fotografií (viď bod č. 1) a vyplniť registračný formulár na nasledujúcom odkaze: http://bit.ly/RegistraceRR.
Výber hostesiek bude prebiehať v dvoch kolách. V prvom kole budú fanúšikovia stránky https://www.facebook.com/rockstarczsk pomocou lajkov hodnotiť jednotlivé hostesky. Prvé kolo bude ukončené 30.10.2015 o polnoci. Do druhého kola postúpi 20 dievčat, ktoré v uplynulom období dostanú najviac lajkov a dievčatá, ktorým odborná porota z Manmagazin.sk udelí divokú kartu.
V druhom kole potom vyberie odborná porota 3 víťazky, ktoré sa stanú novou posilou tímu Rockstar Babes.

Pravidlá súťaže sú umiestnené na internetovej stránke: http://bit.ly/PravidlaRR

Photo 22.08.15 14 17 32

A na čo sa môže výherkyňa tešiť?

Výherkyne finálového druhého kola, z ktorého vyberieme 3 slečny, sa môžu tešiť na:

·             ročný kontrakt so slovenským zastúpením Rockstar Energy Drink
·             exkluzívny set fotografií pre všetky tri výherkyne (spoločné sety)
·             darčeky od spoločnosti Rockstar v celkovej hodnote 35Eur. (drinky, tričká, náramky, atď.)
Odmena pre výhercu, ktorý nám odporučil výherkyňu druhého kola:
·             darčeky od spoločnosti Rockstar v celkovej hodnote 35Eur (drinky, tričká, náramky, atď.)