Angelique Morgan a Mauricio Galdi sú párik ako vystrihnutý z reklamy. Z reklamy na hračky. Vďaka obrovskému množstvu plastických operácií sa totiž podobajú na bábiky Barbie a Kena. Ľudia na sociálnych sieťach ich dokonca označujú za najškaredší pár sveta!Angelique Morgan a Mauricio Galdi sú natoľko posadnutí svojím vzhľadom, že podstúpili obrovské množstvo chirurgických “vylepšení”. Pravidelne sa líčia a pred zrkadlom strávia väčšinu dňa. Brazílčan Mauricio Galdi zašiel tak ďaleko, že si dal vyoperovať pár rebier, aby mal užší pás.

Keď stretol Angelique Morgan, bola to láska na prvý pohľad. Pripomínala mu totiž Barbie – priateľku Kena, na ktorého sa chce Mauricio podobať. “Sú to netvory, ako niekto môže niečo podobné urobiť so svojím telom? Frankenstein by závidel,” píše jeden z užívateľov Instagramu. Čo hovoríte na tento podarený párik vy?

barbie a ken

barbie a ken

bk2

barbie ken

barbie a ken

barbie a ken

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram.com

 

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrej
Mal by som sa venovať štúdiu, no radšej prokrastinujem a píšem články. Sorry, mami. Ženy, šport, zábava (toto poradie nezamieňať s rebríčkom priorít...alebo?).