Denne prichádzať do kontaktu so ženskými prsiami. Áno, aj to je náplň práce plastického chirurga a jeho asistentov. Žiaľ nie jediná. Postarať sa o to, aby častokrát už prirodzene pekné ženské tvary boli ešte krajšie, je tá svetlejšia časť práce plastických chirurgov, ktorú im pri pôvabných pacientkách závidíme i my. Ale ako sa vraví, nie každý deň je nedeľa, preto sa v ordináciách striedajú rôzni adepti bažiaci po lepšom vzhľade.

Pozrite si video, v ktorom plastický chirurg zaúča svojho asistenta. Vystrašený mladík príde najprv do styku s plavovláskou a jej silikónmi. Vo dverách ju však vystrieda dlhovlasý, starší muž s nechutnou bradou a veľkým brušiskom. A tu už prichádza na rad penis a rozpaky ešte väčšie než boli pri usmievavej slečne… V tomto prípade síce ide o kulehu na mladého asistenta, no realita je v mnohých prípadoch ešte horšia. Plastickí chirurgovia, určite o tom viete svoje. :D

Foto: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Bruno
Vtipálek, ktorý píše o všetkom možnom, čo zaujíma mladého muža. Jeho najväčšou parketou sú zábavné videjká, avšak občas sa dotkne aj nevyčerpateľnej studnice menom sex a vzťahy. Má rád módu, modernú hudbu a úplne najviac miluje Mickey Mousea. Čaká už len na svoju Minnie.