Pokiaľ je vaším snom, či už tajným alebo nie, stať sa gynekológom, vedzte, že to nie je také ružové, akoby sa na prvý pohľad mohlo zdať. Celý deň sa hrabať v ženských útulných voňavých jaskynkách a ešte mať za to zaplatené? Lákavá predstava, ktorá ale s realitou nemá veľa spoločného. Svoje by vám o tom vedeli porozprávať gynekológovia s niekoľkoročnou praxou. Medzi najväčšie trampoty vo výkone tohto povolania patria nasledujúce body.

Zblúdilý tampón

Nie nadarmo sa hovorí, ak chcete spoznať pravý zápach vagíny, prejdite sa po rybacom trhu. Podľa gynekológov je však zabudnutý tampón v ženskej jaskynke najviac zapáchajúca vec na svete, že sa vám i zhnité ryby budú zdať ako prechádzka ružovou záhradou.

Pacientka – nymfomanka

Iste uznáte, že so ženami trpiacimi syndrómom neustáleho intímneho vzrušenia je náročné sa čo i len rozprávať, nie to ešte vyšetrovať. Orgazmus by mal patriť do gynekologickej ambulancie iba v péčku, inak sa vám môže stať, že budete nedobrovoľne uspokojovať dámu, ktorá vám nemusí byť príliš po chuti. Nezabúdajte, že nie všetky pacientky sú príťažlivé.

Obrí klitoris

Je to tak. Gynekológovia sa občas musia popasovať i s podobným problémom. Pacientkám s nádorom na vaječníkoch sa totižto v tele naštartuje zvýšená produkcia pre mužský hormón testosterón a vtedy zvykne zázračný gombík potešenia – klitoris narásť do prekvapivej veľkosti. Aspoň by ste sa naučili, kde ho vlastne ženy majú.

Bradavice na ohanbí

Iste sa zhodneme, že pohľad na všetky kožné choroby nie je zrovna najkrajší. O ochoreniach vagín to platí dvojnásobne. Napríklad genitálne bradavice sú podľa gynekológov, ktorí už riešili aj také prípady, kedy veľké bradavice pokryli celú plochu ženského ohanbia, zrejme to najhoršie.

Tak čo, páni, ešte stále chcete byť genekológmi? :)

Foto: Giphy, viralthread.com