Po prečítaní tohto článku budete  chcieť muža menom Charles Simon zavesiť za gule do prievanu a my spolu s vami. Tento nevďačník sa totiž sťažuje, že mu každý mesiac chodí na účet 5000 eur a on nechodí do roboty. Ako vôbec môže???!! (Peníme!!)

Charles Simon je oficiálne zamestnaný vo francúzskej národnej železničnej spoločnosti SNCF. Avšak už dvanásť rokov do práce nechodí a môže si užívať blažený život. Pozor, on však nie je odkázaný na žiadnu „podporu“, pretože ako sme už spomínali JE ZAMESTNANÝ. Háčik je pre neho v tom, že len na papieri, ale prakticky sedí už od roku 2003 doma. V SNF prestal vykonávať svoju bežnú prácu po tom, ako vedenie upozornil na možný podvod, ktorý sa týkal falošných faktúr za 20 miliónov eur.

Práca snov predáva zemiakyPráca snov: Chlapík zarába 10-tisíc mesačne za odosielanie zemiakov!

 

V tomto období pracoval pre dcérsku spoločnosť železníc Geodis Solutions zastrešujúcu dopravnú logistiku. Odtiaľ bol opäť presunutý do SNF, kde ho však neprekvapili žiadnou novou pozíciou, práve naopak – odložili si ho na horšie časy. Ale opäť pozor, počas tohto čakania mu chodí výplata 5000 eur mesačne a aby toho nebolo málo, Charles dostal minulý mesiac rovnaký príspevok na dovolenku vo výške 600 eur ako aj ostatní zamestnanci.

Pánkovi sa to všetko máli a žiada o kompenzáciu, pretože mu vadí, že dostáva peniaze za nič a v rámci svojej kariéry stagnuje.

Tak čo, trafili sme sa, keď sme predpokladali, že ho budete chcieť spolu s nami zavesiť za tie nevďačné guliská do prievanu?