Vynaliezavosť ľudí nepozná hranice. Už sme vám v Manmagazíne priniesli viacero zaujímavých a vtipných inzerátov a teraz tu máme ďalší – určený pre tých, ktorí by chceli bývať v novom.

Inzerát sa objavil na inzertnom webe v sobotu 28.1. 2017 a keďže ešte nebol zmazaný, znamená to, že je stále aktuálny. Istý Lukáš z Prešova ponúka luxusné bývanie, ktoré vám budú mnohí závidieť. Hľadá jedného alebo maximálne dvoch spolubývajúcich do obydlia blízko pizzerie a takisto v blízkosti potravín a predajne s alkoholom. To všetko v cene 80€, zrejme mesačne, keďže autor inzerátu to presne neuvádza, avšak určite sa dohodnete. Na celom inzeráte by nebolo nič zvláštne, keby nešlo o iglu!

Luxusné bývanie v novopostavenom iglu.
Luxusné bývanie v novopostavenom iglu, ktoré Lukáš ponúka

Okrem nápadu vás určite pobaví aj samotný text inzerátu s množstvom gramatických chýb: „Prijmem 1 alebo 2spolubivajucich. Plne zariadene …svetlo sviečky teplo.
Byvam v ňom mometalne sam.je tam plyn ako mozte vidiet aj na fotkach. Hned oproti je pizzeria…na donasku nečakame dlho. Hned vedla su obchody s alkoholom a potravyny. Som temperamentny, mily a štedry, slobodny gentleman. Ponuka plati po cely rok. Ihned sa mozte nastahovat,“ 

Inzerát obsahuje vtipný text plný gramatických chýb a kontakt na Lukáša
Inzerát obsahuje vtipný text plný gramatických chýb a kontakt na Lukáša

Lukáš sa nebál a zašiel ešte ďalej – zverejnil aj svoje telefónne číslo, takže ak vás inzerát zaujal, rozhodne neváhajte. Jednak ide o lukratívnu ponuku, ale rovnako je časovo obmedzená. Iľko hlásil, že koncom tohto týždňa sa má otepliť a pršať. :D

Zdroj: inzertný webový portál | Foto: inzertný webový portál