Benny James (22) z Londýna sa na svoj se*uálny život rozhodne nemôže sťažovať. A predsa to robí. S týmto všetkým musí anglický Cassanova dennodenne zápasiť.Benny James (22) má zrejme nejaký špeciálny dar na balenie žien. Aj keď má len 22, stihol mať vo svojej posteli až 400 žien! Poviete si, že to asi musí byť skvelé užívať si každý deň s novou slečnou, ktorá je navyše úplne v pohode s tým, že pôjde len o jednorazový príjemný zážitok. Benny má však úplne inú skúsenosť.

chlap spal so 400 zenami
Benny James alias Cassanova so svojou jednorázovkou.

Potom, ako si dosýta užil neviazaného sexu so všetkými typmi krásnych žien, si príde nešťastný a osamelý. Chcel by si totiž nájsť trvalý vzťah a pomýšľa aj na založenie rodiny. Medzičasom sa však stal pomerne slávny, absolvoval niekoľko rozhovorov a na Twitteri má približne 90 000 followerov. So svojou povesťou Cassanovu má teda poriadny problém nájsť normálne dievča. Každá, ktorá sa s ním zoznámi, sa mu totiž núka na neviazaný sex a žiadna nie je ochotná ísť s týmto bývalým záletníkom do vážneho vzťahu.

Bennyho medzitým sex úplne prestal baviť, aj tak však denne dostáva množstvo ponúk od sexy dievčat, ktoré mu cez sociálnu sieť posielajú svoje vyzývavé fotky. Teraz nevieme, či ho máme ľutovať, smiať sa alebo si od neho vypýtať ten zázračný návod na balenie.

Aj takéto šupy mu na Twitter posielajú svoje fotky

chlap spal so 400 zenami

chlap spal so 400 zenami

chlap spal so 400 zenami

chlap spal so 400 zenami

chlap spal so 400 zenami

Zdroj: Dailymail.co.uk  Foto: Twitter.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Zuzu
Najradšej má bláznov, taliansku kuchyňu a smiech. Servítku si dáva pred ústa len keď si potrebuje odtlačiť rúž. Píše pre vás o všetkom, čo je zaujímavé, inšpiratívne a provokujúce.