Komu niet rady, tomu niet pomoci. Aj tak by sa dal opísať nápad YouTubera Lancea Stewarta, ktorý sa rozhodol, že si opäť zahrá svoju obľúbenú hru Fruit Ninja určenú pre smartfóny. Všetko by bolo v poriadku, keby Lance hru hral na svojom mobile. On však zobral do rúk meče!Lance Stewart, americký YouTuber, zbožňuje hru Fruit Ninja, ale postupne ho klasická verzia na smartfóne omrzela, a tak sa rozhodol vyskúšať si ju naživo. Nápad mu prišiel ako fajn zábava, ktorá by sa páčila aj jeho fanúšikom na YouTube. Podstatou tejto hry je sekanie ovocia a získanie čo najväčšieho počtu bodov.

fruit ninja
Hra Fruit Ninja

Lance si tak zadovážil dva meče a zábava sa mohla začať. Ako rýchlo sa však začala, tak rýchlo sa aj skončila. Chalan stihol rozseknúť až jedno jablko, než rozsekal seba. Pri pohľade na hlbokú ranu na malíčku neskôr Lance zbledol a omdlel. Jeho zranenie si vyžiadalo pár štichov na dvoch prstoch a na dlani. Povedzme si narovinu, toto inak dopadnúť ani nemohlo.

Varovanie: Video nie je určené slabším povahám, ktorým vadí pohľad na krv a šialený krik

Zdroj|Foto: YouTube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrej
Mal by som sa venovať štúdiu, no radšej prokrastinujem a píšem články. Sorry, mami. Ženy, šport, zábava (toto poradie nezamieňať s rebríčkom priorít...alebo?).