Hitom internetu sa stal v posledných dňoch muž tvrdiaci, že cestuje časom a narodil sa v roku 2043. Tento chlapík vyslovil desivú predpoveď o budúcnosti ľudstva, ktorú má zahŕňať aj (ako inak) tretia svetová vojna!Spomínaný cestovateľ časom si dal meno Michael Phillips a na YouTube nahral video, v ktorom tvrdí, že sa narodil v roku 2043. Prehovoril najmä o budúcnosti ľudstva a tá podľa jeho slov nevyzerá práve ružovo. Muž tvrdí, že už v roku 2019 má medzi Severnou Kóreou a USA vypuknúť jadrová vojna, ktorá sa skončí tak, že Američania zabijú diktátora Kima Čong-una.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Tým však nepokojom neodzvoní. V roku 2020 totiž vypukne tretia svetová vojna, v ktorej sa majú spojiť veľmoci Čína a Rusko proti Američanom a Angličanom. Jadrové útoky ale údajne zasiahnu milióny nevinných ľudí aj v iných krajinách. Ďalšia veľká rana pre populáciu má prísť v roku 2075, kedy nás vo veľkom negatívne zasiahne globálne otepľovanie.

Ťažko povedať, či je naozaj nejaká reálne šanca, že existuje cestovanie v čase, alebo si Michael Phillips len proste zohnal nejaký naozaj kvalitný “matroš”. Posúdenie už radšej necháme na každom z vás.

Zdroj: Unilad.co.uk | Foto|Video: YouTube

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk