Dnes som natrafil na úplne úžasný článok, v ktorom mladá slečna zaradila všetkých chlapov do 15-tich skupín. Mnoho žien s ňou isto súhlasí a slečna zrejme pobrala krásu aj za troch, ale keď pánbožko rozdával rozum, asi sa očumumovala v zrkadle (dám za to aj pravé vajco do ohňa).Kto je teda autorkou tohto „pätnástoro“ modernej, nezávislej a sebavedomej feministky, ktorá má v hlave iba tenký medený drôtik, a to len preto, aby jej neodpadli uši a zvýšila sa jej hodnota. Autorka neznámeho veku (zrejme sa ho hanbí zverejniť v prípade, že by tieto riadky uzreli svetlo sveta) pochádza z Prahy. A myslím, že viac netreba písať o tom, kto to je, pretože každý pochopí, čo je daná dievčina zač.

Dievča vyhlasuje, že zoznam „ dement“ bol len statusík na modrobielej sociálnej sieti, zrejme ho napísala preto, aby na ňom mala veľa páčikov a mohla si nimi vypalcovať… , ale ja osobne jej neverím ani slovo, pretože zrejme chce upútať verejnosť, ako aj ja týmto článkom, pretože jej chýba pozornosť verejnosti.

(Ku daným veciam som pridal môj skromný komentár)

 1. Dement v komplikovaným vztahu: Ozve se jednou za čas, když jsou zrovna v krizi. Když odepíšeš, už se neozve nebo ve finále fňuká. Chtěl se jenom ujistit, že může.

Ktorá nesníva po milom, úprimnom a citlivom chalaniskovi? A ktorá takého už našla, ho vo finále neoznačí za ufňukanca? Mali by ste sa rozhodnúť, čo chcete, dievčatká

 1. Šťastně zadanej dement: Ozve se vždycky v divnej čas i den a chce se sejít okamžitě, do ohně přileje příšernou nahou fotku a chce tě častovat sprostými jmény. Pak postne fotku se svojí holkou někde u rybníka.

Kebyže mám na teba kontakt, tiež by som mal krv v mojom druhom mozgu a bol by som taký dobrý, že na pár minút by som sa oň s tebou podelil. A možno by som ti aj ja poslal fotku.

 1. Absolutní dement: Nemá slovní zásobu na souvětí, ale moc rád posílá smajlíky, u kterých má vychytaný různý úchylný kombinace. Nejradši má opice, co si zakrývají oči nebo vysmátý žlutý obličeje.

„8===D —-> <->“ Sa hráš na slušnú, ale kebyže si taká slušná, ako sa tváriš, tak by si jednoducho videla len osmičku a pár znakov.

The couple with ciggarettes and alcohol

 1. Absolutní dement level 1000: Ahoj a… a tuna smajlíků k tomu.

Chalanisko sa učí tvoj jazyk, lebo zrejme kebyže ti napíše vzorec na teóriu relativity (E = m.c2 ) zase by si videla len smajlíky.

 1. Cholerickej dement: Několikrát tě pozdraví aby se ujistil že sis to přečetla, pak znervózní a v lepším případě napíše abys šla do hajzlu. Typický je „Aha, tak dík. „Tak čau“! Den na to tě znovu pozdraví.

„Ten dement mi nenapísal, lebo písal druhej, prečo je taký sprostý a keď mi napísal, tak som mu neodpísala, lebo je dement, lebo písal najprv druhej“ ( vraciam sa k bodu 1).

 1. Pivní dement: Umaštěně tě sleduje skrz vyprchaný půlpivo a pak na tebe donáší svým kámošům. Když se na něj tupě nesměješ, nebo si nezačneš mazat pivní pěnu po ksichtě, začne o tobě vykládat, že jsi urcitě šlapka.

Zrejme si nepochopila, že chalan sa na teba pozeral cez pohár, aby sa nerozplakal nad tým, ako sedíš pri bare so svojou BFF, ktorú si včera ohovorila pod čiernu zem

 1. Bejvalej dement: Nechodili jste spolu, ale on si myslí že jo. Střídavě ti vyznává lásku, nadává ti do sviní a zároveň usedavě pláče. Nebo chce abys řekla, že měl zrovna tohle nebo tamto největší a nejlepší. Neměl.

Znova sa vraciame k bodu 1 (chyba nebola v ňom, ale v tebe, krásavica).

 1. Dement kterýho chceš a on tebe ne: Nemá holku. Ale! Je prostě divnej. Ve všem. A ty máš pro něj slabost. Je na čase si to přiznat. Chce úplně někoho jinýho a na tebe se sice směje, když se potkáte, ale ty si to vysvětluješ jinak, než jaká je skutečnost a pak mu ze zoufalství napíšeš jako vždycky. Bez odpovědi.

Ou ou ou, vyzerá to tak, že ti nechutí tvoja polievočka.

 1. Dement co pro tebe udělá první poslední: Ano, jednou budeš litovat, že sis ho nevzala.

K tomuto sa nebudem vyjadrovať, lebo by to bolo dlhé a plné sprostých vulgarizmov.

slovak woman

 1. Dement Lovec: Myslíš si, že po tobě jede. Píše ale úplně všem, možná i tvý mámě. Ve chvíli, kdy ti od něj přijde zpráva, přijde dalším sto holkám a paním všech možnejch věkovejch kategorií. A tvejm kámoškám. A jejich kámoškám. Takovej dement má většinou prostě jenom malý péro.

Ale podľa mňa je to iba osamelý chalan, ktorý chce spoločnosť a rád sa socializuje na ten modrobielej sieti sociálneho charakteru

 1. Dement z posilovny: Je to úplnej, ale úplnej debilní kretén. Jo a taky posílá hodně smajlíků.

Je úplne sprostý len kvôli tomu, že má radšej seba než teba?

 1. Dement srab: Všechno vypadá skvěle, jsi šťastná, píšete si sto zpráv denně a obvykle máte i skvělej sex. Do doby, než prostě zmizí. Beze slova. O půl roku později se potkáte a on ti řekne, jestli byste se třeba mohli někdy vidět. Nas*at.

To, že si štastná ty, neznamená, že aj on, to, že ti vyhovuje v posteli, neznamená, že vyhovuješ aj ty jemu a nečuduj sa teda, prečo sa na teba vy*ebe, keď si v posteli poleno a tvoje šťastie znamená len to, že ti hodí páčik na novy statuštek.

 1. Dement šovinista: Nemá rád ženy, které moc mluví. Nemá rád ženy, které vůbec mluví. Nemá rád ženy, které málo vaří. Hned na začátku ti dá jasně najevo, že humor ho nezajímá, že moc dýcháš a že mu přijde, že máš zbytečně moc přátel. A vlasů. A všeho.

Nepočul som ťa hovoriť, ale už teraz viem, že ťa nemám rád, ale nie preto, že by si vedela rozprávať to Boh chráň, ale kvôli tomu, že by si mi nevedela urobiť ani poriadne raňajky a prihorela by ti aj vifónka, lebo by si popri varení telefonovala, už so spomínanou, BFF.

 1. Dement škrt: Klasicky tě potká a nemůže se tě nabažit. Všechno je na tobě báječný. Dokud nepřijde číšník a nezeptá se jestli dohromady nebo zvlášť.

Tak nebudem investovať do niečoho, čo nemá zmysel a hlavne do niečoho, čo dnes pre mňa nemá otvorené.

 1. Dement, co má prachy. Myslí si, že si k tobě může dovolit úplně všechno. Že uděláš, co se mu zlíbí. Že se může na lidi dívat tím povrchním způsobem jenom proto, protože mu někdo jednou poradil dobře zainvestovat. Myslí si, že ho budeš obdivovat. Do doby, než na tebe sáhne, ty mu zlomíš nos a tvůj pes mu pochčije levou semišovou botu.

Budem sa k tebe správať povrchne, aj keď som do ničoho neinvestoval, pretože vidím,  že tvoja vnútorná hodnota je jedine ten medený drôtik.

A na koniec zhrnutie. Ako ste už isto pochopili, som psychicky chorý, že som vôbec niečo také čítal. (Videl som aj 50 Shades of Grey, a to len kvôli tomu, aby som mohol na to nadávať). Ale aj tak na túto dievčinu nemám. Veronika zrejme vidí svet len dvomi farbami a na každom predmete vidí tlačítko „páči sa mi to“ a po Prahe nechodí po sieti metra, ale po sociálnej sieti. A ak toto bude čítať, nech sa mi pokojne ozve a rád jej pošlem nejakého smajlíka.

PS: Zavolám pár sfetovaným týpkom s LED lampou a kliešťami pre pani domácu (pre teba), aby si chalani trošku zablbli (bude ich asi 15).

Autor: Dome

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dome
Maník z Liptova, čo ho neinteresuje nič čo sa okolia týka. Má svoj svet v, ktorom hlavnú úlohu hrá hudba, kofeín a nikotín. Večný šovinista, ktorý neverí ani odrazu v zrkadle, lebo to čo tam niekedy vidí nieje ani možné.