Ako každý rok, tak aj tento si Česi berú na paškál slovenský hokej. Populárny český internetový denník EXTRA.CZ v jednom zo svojich článkov uvádza: “Slovenský hokejisti síce zvládli oba prvé zápasy, no ich výkon vraj nie je práve optimálny a postráda na kvalite.”

Avšak treba uznať, že na tento portál sú to ešte veľmi mierne slová, keďže len v lani našich fanúšikov označil za najvtipnejšiu skupinku ufňukancov na svete, hokejistov nazval “nebožákmi od Váhu” a ako dôvod “slovenskej trápnej hry” uviedol fakt, že si najímame málo Čechov, lebo tréner vraj nestačí…

Schránka 22

Zdá sa, že ani tento rok nám bratia Česi neostanú nič dlžní, keďže českí “experti” opäť mali k slovenskej hre čo povedať… „Byl to opravdu špatný výkon od Slováků, a to jsem ve svém hodnocení ještě hodný!” Vyjadril sa behom hokejového prenosu Slovensko – Maďarsko bývalý reprezentant David Pospíšil. „Velké slovenské trápení, nedalo se na to dívat!“ Pridal svoje postrehy Marek Sýkora. Ani po zápase s Nemeckom si portál EXTRA.CZ neodpustil článok, v ktorom okomentoval našu “mizernú” hru a Cígerovi, ktorý si našich chlapcov zastal, poslali jasný odkaz: “Tady máš důkaz o tom, že ti tvoji hoši hrají opravdu bídně”

Zdroj/Foto: wikipedia.org