Ak ste fanúšikom HC SLOVAN Bratislava, od začiatku novej sezóny sa môžete tešiť na množstvo prekvapení a výhod, ktoré vám ponúkne piváreň Centrálna Klubovňa ako nový partner „belasých“.

HC SLOVAN Bratislava sa s novootvorenou pivárňou Centrálna Klubovňa na Trnavskom mýte dohodol na vzájomnom veľkorysom partnerstve, v rámci ktorého sa podnik stane oficiálnou klubovňou pre ich fanúšikov. Priaznivci „belasých“ si tak budú môcť uplatniť rôzne zľavy či benefity, z pivárne si odniesť darčeky a v neposlednom rade si pri dobre vychladenom pivečku vychutnať neopakovateľnú športovú atmosféru, aj vďaka live prenosom, ktoré budú premietané na neprehliadnuteľných veľkých plátnach. Za pozornosť určite stoji aj vlastný fanúšikovský box Slovana, vyzdobený autentickým hokejovými predmetmi darovanými samotným klubom.

10151928_10152382945073974_

Spomínané výhody pre fanúšikov vyplývajúce z partnerstva sa týkajú napríklad zľavových poukážok do Klubovne za každý hattrick hráča Slovana, malého piva zdarma za každé domáce víťazstvo Slovana v KHL či žrebovania vstupeniek. Jedinečnosťou spolupráce bude aj vlastné menu tohto hokejového klubu v jedálnom lístku pivárne, obsluha, ktorá bude počas zápasov oblečená v dresoch bratislavského účastníka KHL a taktiež aj to, že Centrálna Klubovňa bude v SLOVNAFT arene disponovať dvomi stabilnými sedadlami na každý domáci zápas, ktoré daruje svojim hosťom

65229b31be1008bfc495ab2f5e4

To bola len malá ochutnávka toho, čo bude plynúť pre fanúšikov HC SLOVAN Bratislava zo spolupráce klubu s Centrálnou Klubovňou. Kompletný zoznam vzájomných aktivít obaja partneri zverejnia niekoľko dní pred otváracím zápasom novej sezóny KHL, ktorým bude súboj “belasých” proti vlaňajšiemu “čiernemu koňovi” súťaže – Medveščaku Záhreb – vo štvrtok 4. septembra.