Aj vám sa dnes na modro-bielej stránke niečo nezdá? Nie ste sami. Celosvetovo najobľúbenejšia sociálna sieť totiž prichádza s ďalšou inováciou zvanou Prieskumník. Vysvetlíme vám, ako to funguje!

Je všeobecne známe, že Facebook prichádza stále s novými inováciami, aby ľudom uľahčil jeho používanie. Tou dnešnou prekvapil nielen väčšinu Slovákov, ale aj zvyšok sveta. Na modro-bielych nástenkách sa totiž odteraz budú zobrazovať len príspevky našich priateľov a zaplatené (sponzorované) reklamy. Nemusíte ale zúfať, vaše obľúbené stránky, skupiny či obchody nikam nezmizli. Facebook ich len presunul do Prieskumníka.

Ten na svojej nástenke nájdete v ľavom hornom rohu, pri používaní mobilnej aplikácie stačí kliknúť na ikonu rakety na spodnej lište. Neplatený obsah vašich obľúbených stránok sa tak už viac nebude objavovať na hlavnej nástenke: ,,Začíname so zavádzaním doplnkového feedu s obľúbenými článkami, videami a fotkami, ktoré sú automaticky prispôsobené pre každú osobu na základe obsahu, ktorý by pre nich mohol byť zaujímavý,” vyjadrilo sa vedenie Facebooku pre techcrunch.com.

Nepremeškajte zaujímavé príspevky na našej fanpage, stačí jednoduché zakliknutie upozornení podľa nasledujúceho postupu:

https://www.facebook.com/manmagazinsk

Zdroj: Facebook, techcrunch.com | Foto: YouTube, Instagram, FB