Keď je človek slávny, ešte to neznamená, že nemôže byť obvinený z trestného činu alebo ísť do väzenia. Aj medzi hviezdami svetového formátu sa nájdu grázli, ktorí mali veľké problémy so zákonmi. Predstavujeme vám osem celebrít, ktoré majú od ctihodných občanov poriadne ďaleko.Gary Dourdan

Tento americký herec mal opletačky so zákonom niekoľkokrát. V roku 2008 bol zatknutý za držanie kokaínu a extázy, v roku 2011 sa dostal za mreže po tom, čo rozbil auto. Pár mesiacov nato údajne zlomil nos svojej priateľke, za čo mu sudca naparil päť rokov podmienečne a nariadil terapiu pre násilníkov, ktorí sa nevedia vmestiť do kože. Vzhľadom na jeho problémy s drogami musel absolvovať aj liečbu pre drogovo závislých.

Gary Dourdan

Hugh Grant

Britského herca a filmového producenta zatkli 27. júla 1995 v Los Angeles. Dôvod? Na verejnom mieste bol pristihnutý pri tom, ako ho orálne uspokojuje dáma ľahších mravov. V apríli 2007 si vyrobil ďalší prúser, keď napadol fotoreportéra. Grant bol napokon pre nedostatok dôkazov oslobodený.

Hugh Grant

Christian Slater

Tento americký herec bol v roku 1989 odsúdený na 10 dní väzenia za riadenie auta v opilosti a za napadnutie. V roku 1994 mal opäť opletačky so zákonom. Pokúsil sa totiž nastúpiť do lietadla s pištoľou v batožine. V roku 1997 bol Slater usvedčený z napadnutia svojej vtedajšej priateľky a aby toho nebolo málo, pod vplyvom drog a alkoholu napadol aj policajta. Následne strávil viac ako 100 dní v nápravnom zariadení a tri mesiace vo väzení. Nepoučiteľného Slatera zatkli aj 24. mája 2005 po tom, čo údajne obťažoval ženu na ulici.

Christian Slater

Chuck Berry

Americký gitarista, spevák a skladateľ bol tiež pekný kvietok. V roku 1944 ho zatkli a odsúdili za ozbrojené lúpeže, počas ktorých vylúpil tri obchody v Kansas City. Okrem toho s niekoľkými kamarátmi ukradol auto. Za tieto trestné činy si istý čas odpykával trest v polepšovni pre mladistvých v Algoa blízko Jefferson City.

Chuck Berry

Jay Z

Americký rapper, podnikateľ a investor v roku 1999 údajne bodol svoju obeť do žalúdka nožom s čepeľou dlhou 127 milimetrov. Nasledujúci večer po incidente sa vzdal polícii, ktorá ho zatkla. V chládku si dlho neposedel, prepustili ho na slobodu po zaplatení kaucie 50 tisíc dolárov.

Jay Z

Mark Wahlberg

Americký herec, producent, obchodník, bývalý model a rapper bol vraj už od trinástich rokov závislý na kokaíne a ďalších omamných látkach. Vo veku pätnásť rokov ho obžalovali z účasti na dvoch samostatných prípadoch obťažovania detí tmavej farby pleti. V šestnástich zbil do bezvedomia vietnamského muža. Za tieto zločiny bol odsúdený na dva roky väzenia, ale napokon si odsedel iba 45 dní. Pri ďalšom incidente už 21-ročný Wahlberg zlomil čeľusť svojmu susedovi. V roku 2006 sa vyjadril, že urobil veľa vecí, ktoré ľutuje a že za svoje chyby musel zaplatiť.

Mark Wahlberg

Sean Penn

Americký herec, filmár a politický aktivista mal problémy hlavne so svojou výbušnou povahou. V roku 1987 bol odsúdený na 60 dní vo väzení za napadnutie fotografa. Približne v tom istom čase údajne viackrát fyzicky zaútočil aj na svoju vtedajšiu manželku Madonnu, tá však v roku 2015 všetky tieto obvinenia označila za falošné.

Sean Penn

Tim Allen

Americký herec a komik bol 2. októbra 1978 zatknutý za držanie kokaínu. Následne sa priznal k obchodu s drogami a polícii prezradil mená ďalších dílerov, čím si zabezpečil kratší pobyt vo väzení. Hrozilo mu totiž doživotie.

Tim Allen

Zdroj: Wikipedia.org, Youtube.com |  Foto: Facebook, Youtube.com, Wikipedia.org

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrea
Milujem život, šport, hudbu, zvieratá, prírodu, knihy. Fascinujú ma zákutia ľudskej duše a medziľudské vzťahy. Veľmi rada jem a dlho spím. :-)