Včera sme vám priniesli informáciu o tom, že výkony našich chlapcov poriadne pobavili susedov z Česka, ktorí nám neadresovali práve príjemné slová. Pobavil sa aj Leoš Mareš, ktorý sa zasa oprel do RTVS a Marcela Merčiaka. Zdá sa ale, že Čechom sa to napokon vypomstilo. Česká futbalová reprezentácia vo včerajšom zápase nastúpila proti úradujúcemu majstrovi Európy, Španielsku. Česi pôsobili už v úvode samotného stretnutia ustráchaným dojmom a proti húževnatým Španielom sa zamerali na pozornú defenzívu.

Hoci takáto taktika na súpera dlhý čas platila, Česi napokon predsa len gól dostali. Stalo sa tak v 87. minúte, kedy Gerard Piqué hlavou prepálil Petra Čecha v bráne a využil tak tlak svojho mužstva. Česi majú na svojom konte jeden odohraný zápas, pričom im po prehre 0:1 patrí posledná priečka tabuľky skupiny D.

Foto: Guardian.ng

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš
Normálny slovenský chalan, ktorý sa snaží užívať si každú sekundu svojho života. Medzi jeho záľuby patrí napríklad šport ale aj kultúra. Nebojí sa spraviť si srandu z čohokoľvek, ani sám zo seba.