Rytmus v posledných dňoch opäť dovoľuje fanušíkom prostredníctvom svojho Instagramu, aby sa ho opýtali čokoľvek, čo majú na mysli. Niekedy však príde otázka, pri ktorej sa musí zastaviť rozum naozaj každému. Tak ako nedávno, keď jeden z našich českých bratov nevedel pochopiť, ako je možné, že Rytmus hovorí po slovensky!

Celebrity využívajú instagramové otázky a odpovede na to, aby ich fanúšikovia mohli možno trochu viacej spoznať. Rytmus nie je výnimkou a často dáva takýmto spôsobom svojim sledovateľom aj cenné rady a povzbudenie do života. Pri niektorých otázkach sa však naozaj nedá byť vážny.

Jednému z českých fanúšikov totiž nejde do hlavy, ako je možné, že Rytmus hovorí slovensky, keď sa narodil v meste Kroměříž. To sa nachádza na území Českej republiky cca 250 kilometrov od Slovenska. Nuž, naozaj ťažko povedať, ako je to možné a nepriznal to dokonca ani samotný Rytmus. Zdá sa, že ide o nejakú mágiu a slovenský raper na túto „náročnú“ otázku odpovedal spôsobom sebe vlastným. Palec hore!

Foto: Instagram/Rytmusking