Čo by sme my muži pre svoje milované polovičky nespravili, však? Niekedy sa stane, že privysoká hladina testosterónu, prípadne alkoholu, prefacká náš zdravý úsudok a výsledok je potom na hrane života. Tipujeme, že toto je jeden z hlavných dôvodov, prečo sa ženy dožívajú vyššieho veku ako muži. Obdobný prípad sa nedávno stal aj v Česku.

Podnapitý chlapík, v českom meste Kladno, vliezol do výbehu, v ktorom žije medvedica Míša. Tá ho spočiatku ignorovala a nejavila o neho záujem, čo sa však nášmu borcovi očividne nepáčilo, a tak začal medvedicu provokovať a dráždiť. Dlho čakať nemusel a nas*aný medveď naňho zaútočil. Jeho priateľku chytila panika, začala hore-dole pobehovať a volať o pomoc. Po nejakej dobe medvedica o českého opilca stratila záujem a nechala ho tak. Vlastnými silami sa mu podarilo z výbehu vyliezť. Následne bol prevezený do nemocnice, kde mu rany od medvedích čeľustí ošetrili.

Šťastena má očividne slabosť na blbcov. Ak vezmeme do úvahy, že chlapík skúšal grécko-rímske zápasenie s medveďom, tak môže byť skutočne rád, že si to odniesla „iba“ jeho noha.

Video z incidentu si môžete pozrieť — TU—

Zdroj: blesk.cz | Foto: blesk.cz