Dinko Valev je bývalý bulharský wrestlingový zápasník, ktorý sa preslávil svojím bojom proti migrantom. Dinko a jeho stúpenci všetkými dostupnými prostriedkami strážia hranice pred nežiadúcimi utečencami. Tento Bulhar si svojím konaním a videami získal tisícky fanúšikov nielen vo svojej krajine, ale po celom svete. Jeho aktivity sú však veľkým tŕňom v oku ISIS a predstavitelia Islamského štátu vypísali na jeho hlavu odmenu 50 000 dolárov!O Dinkovi Valevovi a jeho protimigrantských aktivitách sme vás informovali už pred pár mesiacmi. Odvtedy však jeho boj proti utečencom nijako nestagnuje a rovnako tak nestagnuje ani počet jeho fanúšikov a podporovateľov. Tí sa mu údajne dokonca zložili na nové auto, ktorým sa tento bulharský hrdina pochválil na YouTube. Ešte pred zverejnením videa sa však dostala na povrch informácia, že predstavitelia ISIS vypísali za jeho hlavu odmenu 50 000 dolárov.

protimigrantský bojovník so svojimi aktivitami  skončiť neplánuje ani pod hrozbou smrti.

Názory na Valevova sa líšia. V Bulharsku je považovaný za národného hrdinu, ale výbor pre ľudské práva v Helsinkách ho pre zmenu označil za zločinca. Okrem spomínaného výboru má Dinko Valev odporcov aj v radoch ISIS. Všetko však nasvedčuje tomu, že protimigrantský bojovník so svojimi aktivitami skončiť neplánuje ani pod hrozbou smrti.

Dinko Valev a jeho nové auto od fanúšikov

Video: YouTube.com | Foto: YouTube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D