Sto ľudí, sto chutí. Niekto to rád nežnejšie, niekto drsnejšie a niekto si za bolesť ešte aj priplatí. Presne pre poslednú skupinu mužov pracovala aj Jenny Nordbak, ktorá  sa dva roky živila ako domina.Milenka Scarlett. Pod takýmto menom umeleckým vystupovala vo svojej profesii 29-ročná Jenny Nordbak. Jenny pracovala dva roky ako domina a so svojimi zážitkami sa rozhodla podeliť v aktuálne vychádzajúcej knihe The Scarlett Letters.

Jenny študovala archeológiu a keďže potrebovala splatiť svoju stotisícdolárovú pôžičku na školné, rozhodla sa rozbehnúť kariéru dominy. Začala tak pracovať vo svete, ktorý dokázal naplniť se*uálne požiadavky aj tých najväčších zvrhlíkov. V úvode zastávala pozíciu submisívnej a klienti si s ňou robili čo chceli. Avšak ako priznala, niekedy to už zašla priďaleko a mala pocit, že bola znásilnená. Veľmi nepríjemný zážitok sa jej stal i so svojím partnerom, keď ho nechtiac sknokautovala. Bola v domnení, že je mŕtvy a bála sa, ako bude celú situáciu vysvetľovať policajtom. Potom sa našťastie prebral a na prekvapenie mladej Britky povedal, že sa mu to veľmi páčilo.

Ďalší zážitok, ktorý stojí za zmienku, mala Jenny s klientom hrajúceho sa na zubára, len s tým rozdielom, že náčinie nepoužíval na zuby, ale nohy. Preňho bolo dôležité, aby mala jeho obeť strach zo zubárov a po celý čas vyľakane kričala. Iní exoti prežívali siedme nebo napríklad vtedy, keď ich kopla do slabín, keď mohli lízať podlahu či metlu. Medzi jej klientmi sa dokonca vyskytla aj filmová hviezda, ktorej požiadavky teraz zabolia i vás. Muž si platil za to, aby sa s ním Jenny prechádzala po izbe, ale tak, že ho mala oviazaného na vidítku, ktoré mal pripnuté o piercing na jeho “kamošovi”.

Milenka Scarlett je dnes vydatá a s manželom Krisom má malého syna Xandera. Napriek tomu, že sa tejto práce vzdala ešte predtým, než sa Krisom spoznali, v ich spálni to musí byť poriadne divoké.

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Bruno
Vtipálek, ktorý píše o všetkom možnom, čo zaujíma mladého muža. Jeho najväčšou parketou sú zábavné videjká, avšak občas sa dotkne aj nevyčerpateľnej studnice menom sex a vzťahy. Má rád módu, modernú hudbu a úplne najviac miluje Mickey Mousea. Čaká už len na svoju Minnie.