Chlapi sa ma neustále pýtajú, ako majú zbaliť babu, ako ju majú osloviť, čo majú povedať, akým spôsobom ju majú pozvať na rande, ako jej majú dať najavo, že ju chcú… Ale ani jeden z nich nepochopil, že na týchto veciach absolútne nezáleží! Podľa môjho názoru balenie žien nefunguje. Prečo si to myslím? A čo by ste mali robiť miesto toho? 

Balenie žien nefunguje

Podľa mňa balenie žien nefunguje. Aspoň nie dlhodobo. Väčšina chlapov sa chce naučiť len nejaké techniky či triky, ktorými by sa dostali z miesta, kde sú teraz, do raja plného žien a se*u. Ono, používať rôzne techniky nie je zlé, aby ste sa dostali na nejakú novú úroveň. Ale potrebujete si uvedomovať, že je tu akýsi základ, akési princípy, na ktorých tieto techniky musíte postaviť. Techniky bez princípov totižto nefungujú.

A mojou úlohou je, aby ste sa dostali do bodu, keď už nebudete pri žene rozmýšľať, akú techniku máte teraz použiť, ako ju máte viesť k bozku, ako sa jej máte dotýkať, ako ju máte zavolať domov, o čom sa s ňou baviť alebo ako ju osloviť. Chcem vás dostať do stavu, keď toto už absolútne nebudete musieť riešiť.

26

Roky som sa tým trápil

Mnoho rokov som bol sám a neveril som si. Nebol som si istý sám sebou. Bol som toho názoru, že ja s mojím priemerným výzorom a schopnosťami jednoducho nemám v živote či u žien šťastie a že si ich nezaslúžim. Žien som sa bál, mal som nízke sebavedomie a myslel som si, že nie som pre ne dosť dobrý.

Áno, s nejakými ženami som čosi riešil, ale vždy som sa za nimi len naháňal, snažil som sa nejakú zbaliť a dával som ich na prvé miesto. Ako ste isto z môjho príbehu pochopili, nikam ma to neviedlo. Možno dokonca momentálne riešite niečo podobné, ako som pred pár rokmi riešil ja. Tiež sa naháňate za ženami a tomu aj celé svoje ja podriaďujete. Čo ak vám ale poviem, že to robíte (tak isto ako ja kedysi) úplne zle?

o-MAN-SUIT-SEXY-facebook

Nefunguje vám to? Vyserte sa na to!

Ak vám niečo nefunguje a nedosahujete výsledky, aké by ste si predstavovali, neskúšajte to znovu tým, že svoje snaženie iba trochu upravíte. Obráťte ho úplne naruby a spravte to presne naopak! Čo tým myslím? Miesto toho, aby ste sa naháňali za ženami a snažili sa ich baliť za účelom vzťahu či se*u, postavte sa najprv do pozície, že budete šťastný nezadaný.

Pozrite sa. Väčšina chlapov nevstupuje do vzťahu či do manželstva z pozície, že sa sami rozhodli byť najprv spokojní bez ženy a naplnení tým, že sú nezadaní. Väčšina chlapov najprv začne v nešťastnom rozpoložení osamote, potom si chcú nájsť ženu, na ktorú by sa mohli naviazať a potom ju držia zubami nechtami, odovzdávajú jej moc nad nimi a tým zabijú akúkoľvek príťažlivosť v ich vzťahu.

zona-ucenia-8

Buďte šťastný nezadaný!

A potom sa čudujeme, že si z nás ženy robia dobrý deň, majú nás na motúziku a spravíme pre ne, čo si zaumienia, len aby sme sa dostali do ich nohavičiek či srdca. Sme nimi veľmi ľahko ovládateľní. Pokiaľ postavíte svoj život na druhej osobe, začnete mať pocit, že ste akosi stiesnený a že jej vycucávate životnú energiu.

Aby nás ženy mohli milovať, najprv ich musíme dať bokom. Nemôžeme byť v pohode pri ženách, pokiaľ sme nikdy neboli v pohode mimo nich. Preferujte a vyberte si byť nezadaný. Dostaňte sa vo svojom živote do bodu, keď bude tak sakra dobrý, že radšej chcete byť nezadaný. VY to preferujete.

web-5

Až potom si vyberte vzťah

A vyberte si ho iba preto, že váš už tak skvelý život tým bude ešte lepší. Čím som bol posledné roky viac zaneprázdnený prácou na sebe, svojich koníčkoch a biznise, tým som sa stal viac sebavedomým a žiadaným. Popri všetkom som ani nemal čas randiť so ženami. Aj keď sa mi nejaká páčila, nezavolal som jej hneď po tom, ako sme spolu niekde boli.

Ony cítili, že nie som z nich hotový a samé mi začali vyvolávať a vypisovať, či niekam neskočíme. Je to postavené na hlavu. Keď máte svoj vlastný život, ktorý milujete a ste zaujímavý… to funguje na ženy ako magnet. Viac si veríte, ste si istý sám sebou a získavate vo všetkých oblastiach svojho života, nielen v randení. Robíte veci, ktoré vás bavia, cítite sa skvele a ste šťastnejší.

sex-hladam-zenu

Magnet na ženy

Celý 5-dňový kurz zdarma na www.magnetnazeny.sk je o tom, aby ste sa stali mužom, ktorý má tak úžasný život, že chce byť najprv nezadaný a ženy nebudú viac vaším cieľom, ale vašou voľbou. Spravte svoj život tak sakra fantastickým, že takmer nemáte čas na vzťah.

Vyplňte svoj čas toľkými vecami, ktoré máte rád a ktoré zlepšujú váš život, že budete musieť rozmýšľať, ako tam ešte napracete ženy. Byť šťastný nezadaný je znakom vyspelosti. Je to znakom muža, nie chlapca, ktorý sa za niečím naháňa. A pamätajte. Nenaháňajte sa za ženami. Naučte sa ich priťahovať úplne prirodzene a staňte sa magnetom na ženy.

Michal Kopecký

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Autor blogu akozbalit.sk. Najväčší možný guru na balenie dievčat na Slovensku. Dokonca sa tým živí a môžete sa prihlásiť na jeho prednášky alebo sledovať online video kurzy.