Pomáhať si a spolupracovať je jeden zo znakov, ktorým sa výrazne odlišujeme od ríše zvierat. Avšak niekedy sa môžeme stretnúť s úplným opakom, kedy i to zviera by malo viac súcitu. Dôkazom, že ľudstvo má aj napriek toľkým rokom stále kopu nedostatkov, je toto video, nad ktorým by sa mal každý aspoň na chvíľu zamyslieť.

Ako by svet vyzeral, keby sa každý díval najprv na osobnosť a povahu než na postavu a krásu?

Podobné otázky vo vás pravdepodobne vyvolá aj toto video, kde čiernovláska so slnečnými okuliarmi na očiach žiada okoloidúcich mužov o pomoc. Kto by nepomohol žene so správnymi krivkami, a tak sa jej chlapi celí bez seba snažia poradiť, ako sa len dá. Až do momentu, keď si zo svojej tváre strháva slnečné okuliare! Náhle veľkí pomocníci zisťujú, že mladé dievča škúli! Berú nohy na ramená a utekajú kade ľahšie, div, že po nej kamene nezačnú hádzať. Avšak asi najviac šokujúca reakcia vyšla z úst mladíka v červenej mikine, ktorý brunetkin výzor vulgárne dourážal. Takéto správanie bolo naozaj nevhodné a teeneger by si mal vstúpiť do svedomia.

Treba ale upozorniť na fakt, že ide o sociálny experiment a dáma touto vadou v skutočnosti netrpí. No výsledok je aj tak viac než zahanbujúci. Ako by ste na danú situáciu zareagovali vy?

Zdroj/Obrázok: YouTube.com