Zdá sa, že môžeme byť svedkami novej vojny v slovenskom šoubiznsie. Speváčka Dara Rolins si totiž pri nedávnej akcii nebrala servítku pred ústa a tvrdo naložila Zuzane Plačkovej!Preslávila sa ako playmate a taktiež ako účastníčka reality šou Hotel Paradise, avšak v poslednom období je známa najmä vďaka sociálnym sieťam či ako porotkyňa nedávnej súťaže MISS CARAT TUNING 2017. Reč je o Zuzane Plačkovej, jednej z najkontroverznejších a najsledovanejších žien nášho šoubiznisu, ktorá utŕžila krutý výsmech od speváčky Dara Rolins.

Dara je súčasťou našej hudobnej scény od útleho detstva. Dlhšie snáď vystupujú už len “Božský Kája” s Helenou Vondráčkovou. Darinka teda pozná prostredie slovenského šouzbiznsiu tak ako málokto, preto sa jej podľa všetkého veľmi dotkli slová, ktoré pred časom povedala spomínaná Zuzana Plačková. Playmatka sa totiž vyjadrila, že podľa nej u nás žiadny šoubiznis neexistuje.

Zuzana Plačková.

Slovenská speváčka mala zrejme potrebu povedať k Plačkovej tvrdeniu vlastný názor, preto začiatkom týždňa na krste svojho albumu s názvom ETC, ktorý sa do predaja dostane 6. júla. 2017, Zuzanu tvrdo vysmiala. Nielenže si najskôr vôbec nevedela spomenúť na jej meno, ale nakoniec nepriamo povedala, čo si myslí o slovenskom šoubiznise a celebritách, ako je ona.

Dara Rolins.

Sebavedomá playmate si tak musela vypočuť “teplé slová” na svoju adresu, pričom všetci jej fanúšikovia sú určite zvedaví, aký úder Dare Rolins vráti. Čo sa týka nášho názoru, plne sa stotožňujeme s Dariným postojom. :)

Dara Rolins verejne vysmiala Zuzanu Plačkovú

Foto: Instagram | Video: Tivi.sk