Chicago prežilo poriadne krvavý piatok. Brutálnym spôsobom tam došlo k zavraždeniu 28-ročného Antonia Perkinsa, ktorý si navyše vlastnú smrť nechtiac natočil v priamom prenose. Video zo služby Facebook Live okamžite obletelo svet. Dôvod bol jediný: vražda v priamom prenose. Zo záberov je zrejmé, že sa Antonio najskôr zabával so svojimi priateľmi, čo chcel pravdepodobne aj zachytiť na video. Všetko sa ale zvrtlo a Perkins bol o niekoľko sekúnd mŕtvy.

Antonio si v posledných chvíľach všimol strelca, avšak v rýchlosti už nezmohol nič. Inkasoval tak ranu do krku i hlavy, pričom následne zakrvavený spadol na zem. Tragickým obrázkom sa museli prizerať jeho priatelia, v pozadí nechýba ani bezradný krik.

Dôvod, prečo k zastreleniu Antonia došlo, známy zatiaľ nie je. Každopádne, poriadne si zavaril aj Facebook, ktorý video zanechal na svojej sieti aj deň po tragédii, pričom za tento čas si ho prezrelo už viac ako milión ľudí.

Video z vraždy. POZOR! NEVHODNÉ PRE MALOLETÝCH A CITLIVÉ POVAHY!

Foto: Huffingtonpost.co.uk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš
Normálny slovenský chalan, ktorý sa snaží užívať si každú sekundu svojho života. Medzi jeho záľuby patrí napríklad šport ale aj kultúra. Nebojí sa spraviť si srandu z čohokoľvek, ani sám zo seba.