Chudnutie nemusí byť jednoduché. Svoje by o tom vedela rozprávať aj 30-ročná Donna Gillie, ktorá často bývala terčom posmechov svojich známych a aj náhodných okoloidúcich. Kedysi takmer 105 kíl vážiaca žena ale svoj život zmenila od základov a všetkým vytrela zrak. Určite poznáte tie dni, kedy si vravíte, že to nejde a jednoducho nemá zmysel sa zastavovať nad rozliatym mliekom. Napokon, teraz je už neskoro. Také dni mala aj kedysi obézna Donna z Kanady, ktorá si navyše neraz vypočula nelichotivé poznámky na svoju postavu. Životom ostrieľanú ženu ale reči jej okolia zmenili natoľko, že svoju obľúbenú čokoládu a cheesecakes vymenila za pobyt v posilňovni.

Pôvodne vážila Donna až 105 kilogramov.

Jej boj s nadváhou začal už v skorej dospelosti. „Keď som mala 22 rokov, nastúpila som do novej práce. Tie dni si pamätám, akoby to bolo včera. Sedela som na svojej stoličke v kancelárii a s dávkou pokory a hanby prijímala posmešné pohľady svojich kolegov,“ rozhovorila sa Donna. „Začala som postupne. Sledovala som si dávky jedla a dávaala som pozor aj na to, čím sa stravujem. Postupne som musela obmedziť svoje síce obľúbené, ale nezdravé pokrmy.“ 

 

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš
Normálny slovenský chalan, ktorý sa snaží užívať si každú sekundu svojho života. Medzi jeho záľuby patrí napríklad šport ale aj kultúra. Nebojí sa spraviť si srandu z čohokoľvek, ani sám zo seba.