Rytmus si momentálne užíva dovolenku so svojou snúbenicou Jasminou Alagič. Párik sa vybral na Maldivy, čo je vysnívaná destinácia nejedného Slováka. Koľko však za tento luxus zaplatili?

Jeden z najznámejších československých raperov si momentálne užíva slnečné lúče na dovolenke. S Jasminou Alagič sa vybrali na Maldivy. Párik odletel do destinácie, kde sa túži dostať tisícky Slovákov. Takýto luxus však nie je zadarmo. Rytmus sa na svojom Instagrame priznal, koľko za týždeň v raji vysolil.

„Vieš, čo ma se*ie najviac, láska?“ Opýtal sa Rytmus Jasminy, na čo si hneď i odpovedal.„Že som za túto dovolenku dal dvadsať litrov a ani raz nepršalo.“ Tým asi vyprovokoval nejedného Slováka. Na druhej strane, každý dobrý vie, že si na to Rytmus zarobil sám, a tak si to určite zaslúžia.

Napriek tomu, že na svojich profiloch zverejnili z dovolenky nejednu snímku, v našom článku ich nepoužijeme. Rytmus totiž už niekoľko týždňov pripája k záberom popisky, aby im novinári nekradli fotky. V rámci fair-play ich teda nepoužijeme ani teraz a môžete si ich pozrieť na ich profiloch –TU– a –TU–.

Zdroj: Instagram/Rytmusking | Foto: YouTube